Dzintaru koncertzāle svin savu 85 gadu jubileju ar "Jūrmalas festivālu". Tiekamies ar festivāla goda mākslinieku Aleksandru Antoņenko.

No 27. līdz 31. jūlijam ar pieciem krāšņiem koncertiem Dzintaru koncertzālē klātienē norisināsies septītais “Jūrmalas festivāls”. Festivāla goda mākslinieks operdziedātājs Aleksandrs Antoņenko kopā ar Raimondu Paulu, Kseniju Sidorovu, Ivetu Apkalni, Zandu Švēdi, Intaru Busuli, Daumantu Kalniņu, Dināru Rudāni, Latvijas Radio bigbendu, kamerorķestri "Sinfonietta Rīga", Latvijas Nacionālo simfonisko orķestri, diriģentiem Aināru Rubiķi un Andri Pogu un citiem māksliniekiem gādās par neaizmirstamu vasaras muzikālo piedzīvojumu Dzintaru koncertzālē, kura šogad svin 85 gadu jubileju!

Ar Aleksandru Antoņenko saruna ne tikai par gaidāmo koncertu Dzintaru koncertzālē 29. jūlija vakarā, kur skanēs Mālera opuss „Dziesma par zemi”. Viņš dziedās kopā ar Frankfurtes operas solisti Zandu Švēdi, bet darbu epidemioloģisko ierobežojumu laikā un nākamajiem koncertiem.

Aleksandru Antoņenko šovasar varēs dzirdēt arī solokoncertā Liepājā, un Mazās Mežotnes pils koncertsezonas noslēgumā 25.septembra vakarā Aleksandrs Antoņenko koncertēs kopā ar pianistu Reini Zariņu.