Igo pašreiz saimnieko Mežotnes pagastā, kur iegādājies ēku kompleksu un vēsturiskais kaļķa ceplis lēnām kļūst par mākslas un kultūras centru "Ceplis".

"Laiks ir tāds, kas kas liek cilvēkiem domāt un kustēties, un ja vien, ja vien ir kāda vēlme un radošas dzirksts paskatīties pa labi, pa kreisi, uz augšu, lai mēs varam ieraudzīt daudzas interesantas lietas, kuras vēl var dzīves laikā paspēt iemācīties darīt, un, iespējams, ka kaut kas, ko tu iemācies, bērīti arī padodas aizvien labāk un man ir rodams arī citiem," par savu darbošanos stāsta Igo.

Runājot par aktivitātēm mākslas un kultūras centrā "Ceplis", viņš atklāj, ka šobrīd aktīvi notiek jau ekskursantu un nu tūristu uzņemšana, un teju katru otro, trešo dienu ir vairākas ekskursijas dienā, kuras viņš pats arī vada. 

"Jaunums šogad ir, ka esam radījušu pagaidām to viesistabu, kurā ir daudz gaismas, kurā ir daudz gaisa, liels galds un, protams, arī iespējas strādāt un kaut ko uzzināt zinošu cilvēku vadībā. Tas ir gan saistībā ar trauku izgreznošanu ar dekoliem vai apgleznošana. Divas dienas šeit darbojās bungu meistardarbnīcas Arta Gulbja vadībā un bungas tika labotas un taisītas. Tika taisītas arī bungu vālītes," stāsta Igo.