Režisors Intars Rešetins šo sezonu noslēdza ar izrādi „Dēls” Dailes teātra kamerzālē, izrāde ir arī saņēmusi vairākas „Spēlmaņu nakts” nominācijas. Par iestudējumu Kultūras Rondo saruna ar režisoru Intaru Rešetinu un aktieri Ģirtu Ķesteri. Viņiem teātris turpinās arī vasarā -ar  brīvdabas izrādi „Skroderdienas Silmačos”.

"Sajūtas ir neaprakstāmas. Vienā mēģinājumā, kad bērniņš jau dzima, jo es savas izrādes saucu par bērniņiem, es nobijos no jaudas, kas nāk ārā, aktieri tik tīri spēlēja to Zellera rakstīto pasaulēs izjūtu un tēmas, ka es sapratu, ka mēs tuvojamies kaut kam ļoti skaistam," par izrādi "Dēls" stāsta Intars Rešetins.

"Tas, kas ir noticis, es vēl lāga nespēju aptvert. Tas ir ļoti liels pagodinājums, mēs visi esam ļoti laimīgi, ka ar kamerzāles izrādi spējam iekustināt tās mazās vibrācijas, kas ir aizgājušas tik pozitīvi tālāk," par "Spēlmaņu nakts" nominācijām bilst Rešetins.

Izrāde nominēta kategorijā "Gada mazās formas izrāde", Intars Rešetins nominēts kategorijā "Gada režisors", Ģirts Ķesteris par Pjēra lomu - kā "Gada aktieris", Vita Vārpiņa par Annas lomu - kā "Gada otrā plāna aktrise", Toms Veličko par Nikolā lomu - kā "Gada debija vai jaunais skatuves mākslinieks" un Dāvis Andersons - kategorijā "Gada video mākslinieks".

Izrāde "Dēls" arī iekļauta Cēsu mākslas festivāla programmā, to varēs noskatīties 23.augustā.

Dailes teātris „Skroderdienas Silmačos” spēlē jau otro sezonu, lielākoties tās ir brīvdabas izrādes, teātris dodas pie skatītājiem, kas nebrauc uz Rīgu skatīties teātri.

„Mijiedarbība, kas veidojas starp skatītāju un aktieri, ir tik liela, ka otrā sezona ir pateicoties tam, ka skatītāji mums zvana un aicina: mēs vēlamies, lūdzu brauciet,” atklāj Intars Rešetins.

Runājot par teātra kolektīvu režisors atzīst: „Brīnišķīgs pasākums, kas saucas kolektīva saliedēšanās tiešā un pārnestā nozīme.”

Runājot par nākotnes iecerēm, Rešetins atzīst, ka plānu ir daudz tieši režijas jomā.