Par savu "Auļukoku", par virtuālo izdzīvošanu un dūdinieku un bundzinieku brālību, par tradīcijas kopšanu un jaunā pienesumu Kultūras rondo saruna ar dūdu un bungu grupas "Auļi" spēlmaņiem Kasparu Bārbalu, Mārtiņu Miļevski un Gati Indrēvicu, klausoties jauno albumu "Sit, Jānīti!".

Bungu un dūdu mūzikas grupa "Auļi" jau kopš gada sākuma nopietni gatavojas šīgada Jāņiem un ir salīgojuši veselu jaunu Jāņu dziesmu programmu "Sit, Jānīti!".

Albums ir pieejams visās straumēšanas vietnēs, tostarp arī mūsdienīgajā "Dolby Atmos" versijā. Programmu sastādīja un dziesmas aranžēja grupas "Auļi" vadošie dalībnieki Kaspars Bārbals, Mārtiņš Miļevskis un Edgars Kārklis. Albuma ierakstā tika pieaicināts koris "Pa Saulei" – diriģente Marta Ozola, kā arī vairāki pazīstami pašmāju folkmūziķi - folkloras studija "Banga", dziedātājas Asnate Rancāne un Anna Patrīcija Karele, kā arī vīri no folkloras kopām "Trejasmens" un "Vilkači" Andrejs Planders, Eduards Plankājs un Edgars Zilberts.

Pasaules pirmatskaņojumu dzīvā veidā, ieskaitot visus viesmāksliniekus, bija iespējams baudīt Valmiermuižas etnomūzikas festivālā.