Kultūras Rondo devās uz atjaunoto  Latvijas Nacionālo Mākslas muzeju, lai vēl pirms muzeja atklāšanas iepazīstinātu savus klausītājus ar desmit izciliem mākslas darbiem un to autoriem ekspozīcijā „Latvijas māksla.1945. - 2000”. Ierakstus no 25. aprīļa dzirdēsit programmā Labrīt un Kultūras Rondo, bet portālā lsm.lv varēsit arī redzēt video intervijas ar māksliniekiem un mākslas ekspertiem.  Foto reportāža un video arī Latvijas Radio1 mājas lapā.

Pirms muzeja atjaunošanas visā pastāvīgajā ekspozīcijā Latvijas Nacionālajā mākslas muzejā varējām iepazīt  darbus no 18. gadsimta līdz 20. gadsimta 40. gadiem. Atjaunotā muzeja piedāvājums būs plašāks: Latvijas māksla līdz pagājušā gadsimta beigām.

Šodien stāsts par Kristapu Ģelzi un viņa darbiem.

Bināra balss. Kaste, kas nākusi no Indijas un atrasta Arsenāla pagrabos. Alus pudeles no Latvijas ozola un mākslinieka smērētas Nutella maizītes. Kristapa Ģelža stāsts par  instalāciju "Ņam Jums Paika" (1998.gadā), kuru veido pieticīgas padomjlaika uzdzīves liecības ar plašākas publikas (ne)informētību par starptautisko videomākslas zvaigzni korejieti Nam Džun Paiku.