Izrādes un radošas darbnīcas bērniem, flamenko meistarklases un aktiermākslas noslēpumu apgūšana, ielu performances, studentu īsfilmas un izrādes – tik daudzpusīgu programmu sola starptautiskais skatuves mākslas festivāls „Teātris ir visur Kuldīgā”. Festivāls notiek jau trešo gadu un šoreiz vēl lielāks akcents ir  skatītāju iesaistīšana radošajā notikumā, sniedzot iespēju izglītoties. Festivāls risināsies šīs  nedēļas nogalē, 20. un 21.oktobrī, Kuldīgā.

Teātris ir sastopams mūsu ikdienā, teātris ir dzīve, teātris ir cilvēku un domu atspoguļojums, - šādas pārdomas rosināja pirmo festivālu „Teātris ir visus Kuldīgā”. Festivāla  direktore un idejas autore Dana Bjorka apliecina, ka šī doma nav mainījusies arī šogad.

„Tā tikai attīstās un pilnveidojas, un šī gada programma atspoguļo savu nosaukumu ne tikai vietu ziņā, ka teātris ir visur Kuldīgā – pagalmos, baznīcās, kafejnīcās, parkos, bet arī žanru ziņā, jo šī gada programmā būs ne  tikai drāma, monoizrādes, laikmetīgās dejas un cirka izrādes,” atklāj Dana Bjorka.