Rīgas A Cappella festivāla laikā šovakar Rīgas Svētā Pētera baznīcā ar tematisku programmu, kas veltīta Amerikas garīgajai mūzikai, muzicēs Rīgas projektu koris. Kora sastāvā 40 Latvijas mūzikā pieredzējuši dziedātāji amerikāņu diriģenta Kristofera Volša-Sinkas vadībā.

Ielūkojoties Rīgas A Capella festivāla mājas lapā, m apstājos un ieklausos Rīgas projektu kora dziedātajā Antognini „Alleluia”. Šajā festivālā skanēšot īpaši veidota, muzikāli izaicinoša programma, par kuru gribas zināt vairāk. Bet vispirms atgādināšu, ka Rīgas projektu koris dibināts pirms četriem gadiem, kora dibinātājs un mākslinieciskais vadītājs ir amerikāņu diriģents Kristofers Volšs-Sinka. Un kā uzsver diriģents, kori dibinājuši kopā ar domubiedriem. Kolektīvs 2020. – 2021.gada sezonā ir Latvijas Nacionālās bibliotēkas rezidējošais koris.

Par kori stāsta un ar koncerta “Amerikāņu ticība” programmu iepazīstina Kristofers Volšs-Sinka un kora dziedātāja Ilga Sokolova. Viņa korī dzied no pirmsākumiem, piedalījusies kora dibināšanā.

Rīgas A Capella festivāls ar vēl citiem koncertiem klātienē un tiešsaistē turpināsies līdz 17.oktobrim.