Mākslas telpa „PILOT” tiks atklāta ar starptautisku grupas izstādi “VICE VERSA”, kurā kuratore Auguste Petre aicinājusi dalībai četru EU4ART alianses sadarbības mākslas akadēmiju esošos un bijušos studentus, par izstādes konceptuālajiem pieturpunktiem izvēloties atslēgasvārdus “sadarbība”, “atklātība (un eksperiments ar to)” un “uzticēšanās”. EU4ART ir starptautiska mākslas augstskolu apvienība, kuras ilgtermiņa mērķis ir stiprināt tēlotājmākslas studiju programmas Eiropas Savienības (ES) dalībvalstīs. Izstādē piedalās mākslinieki Ilze Aulmane no Latvijas Mākslas akadēmijas, Marija Kitcinga no Drēzdenes, Lūca Lovāša no Ungārijas Mākslas akadēmijas un Stīvens Marigo Romas Mākslas akadēmijas.

Jaunās izstāžu zāles izpēti sākām kopā ar tās vadītāju Sabīni Verneri, mūsu sarunai pievienojās Latvijas Mākslas akadēmijas projektu un attīstības daļas vadītājs Jānis Gailītis, bet par darbu pie grupas izstādes „VICE VERSA” veidošanas stāsta tās kuratore Auguste Petre.

 Izstāde “VICE VERSA” jaunajā izstāžu telpā PILOT Riharda Vāgnera ielā 3 būs apskatāma no 21. augusta līdz 24. septembrim.