Satuvināt divas pasaules, vīru koru repertuāra klasiku ar vieglu orķestra skanējumu. Rīgas Tehniskās universitātes vīru koris „Gaudeamus” un tā mākslinieciskais vadītājs Ivars Cinkuss sadarbībā ar komponistu Jēkabu Nīmani radījuši jaunu koncerta programmu „Metamorfozes laikmetam”.

Koncertā skanēs Jēkaba Nīmaņa oriģināldarbi, kā arī klasiķu darbu aranžijas, kurām īpašu nokrāsu piešķirs "Jakob Noiman Festival Band". Koncerts 1.martā skanēs mūzikas namā "Daile", vasarā plānots atskaņot dažādās Latvijas vietās.

Kultūras rondo viesojās mēģinājumā.

"Gaudeamus" vīri pamazām pulcējas, nedaudz vēlāk ierodas mūziķi, lai kopīgi mēģinātu jauno koncertprogrammu, šis būs otrais kopīgais mēģinājums intriģējošam sastāvam – vīru balsīm un Jēkaba Nīmaņa grupai.

Rīgas Tehniskās universitātes vīru kora "Gaudeamus" mākslinieciskais vadītājs Ivars Cinkuss un komponists Jēkabs Nīmanis gatavi  iepazīstināt ar gaidāmo notikumu. Ivaram  allaž paticis sadarboties ar mūziķiem, ar kuriem agrāk nav spēlēts kopā, un tāds ir Jēkaba neliela sastāva orķestris.

Daudz svaiga, neparasta un mūziķu aizrautība ir tas, kas pievērš uzmanību gaidāmajam koncertam „Metamorfozes laikmetam”. Programma pirmo reizi skanēs mūzikas namā "Daile", taču Ivars Cinkuss plāno vasarā šo programmu atskaņojot citās Latvijas vietās, iepazīstinot ar vīru kora un orķestra saspēli.