"Esmu Valdis Skujiņš. 1991. gada janvārī man bija 39 gadi. Tajā laikā kopā ar Verneru Bokumu, Valēriju Liepu, Uldi Veitu un Edgaru Silacērpu mēs darbojāmies Liepājas Jaunatnes centrā ar nosaukumu „LivPortus”. Barikādes kā notikums jeb cilvēku viedoklis - šoreiz pret kopā ar tehniku un sevi, kā dzīvo spēku, bija visās pilsētās, arī Liepājā," atminas liepājnieks Valdis Skujiņš

"Verners Bokums bija Liepājas Jaunatnes centra direktors, tā kā mēs bijām daudz darbinieku, viņš teica, ka Jūs brauksiet uz Rīgu – tādēļ es, Valērijs un Uldis Veits (nepopulārais Veits, kā mēs sakām), arī Edgars un Aldis Langbaums, kuri toreiz bija duets „Romas dārzs”, devāmies uz Rīgu,"turpina Valdis Skujiņš.

"Mūsu vieta, kur mēs bijām vairāk sastopami, protams, bija Doma laukums, jo tur bija skatuve. Aldis ar Edgaru ik brīdim muzicēja uz šīs skatuves. Tajā laikā grupai „Credo” bija neliels pārtraukums, bet viņi abi darbojās aktīvi. Tajā laikā sākās biznesa pasaule, tāpēc muziķi spēlēja mazākos sastāvos. Es kopā ar Valēriju un Uldi satikāmies ar Elitu Veidemani - tajā laikā viņa bija laikraksta „Atmoda” galvenā redaktore. Viņa mums rokās ielika lielu kaudzi ar avīzēm. Mēs staigājām pa visu Vecrīgu, gar Ministru kabinetu un dalījām šo avīzi. Satikāmies ar cilvēkiem no visas Latvijas. Es negribētu teikt, ka nebija bail, bet bija ļoti liela kopības sajūta," tā Valdis Skujiņš.