Daugavpils hokeja klubs šosezon Latvijas virslīgā izceļas ar īpaši vāju sniegumu. Nereti pretinieki iemet desmit vai vairāk ripu daugavpiliešu vārtos. Vēl pirms pāris sezonām šī vienība bija konkurētspējīga, kaut tolaik vietējais čempionāts bija augstākas raudzes. Skaidrojam, kas noticis ar Daugavpils hokeja piramīdas virsotni, kā arī - vai ar pamatiem viss ir kārtībā.

Latvijas otrajā lielākajā pilsētā hokeja halli atklāja gandrīz pirms 24 gadiem. Pa šo laiku līdz pieaugušo izlases līmenim ticis vien pirms gadrīz desmit gadiem traģiski Daugavā noslīkušais Kristiāns Pelšs, bet daudz citu daugavpiliešu spēlējuši junioru un jauniešu izlasēs.

Vietējā virslīgā Daugavpils klubs atgriezās 2019. gadā, nesot nosaukumu “Dinaburga”. Cerīgi savas gaitas pie šīs vienības stūres sāka bijušais izlases aizsargs Atvars Tribuncovs, bet 2021. gadā amatu atstāja. Latvijas Radio treneris sacīja, ka to darījis ievērojamā algas samazinājuma dēļ. Rezultātu līkne Tribuncova vadībā bija augšupejoša, bet to galvenokārt striprināja krievu un baltkrievu leģionāri.