Ģimenes ar bērniem no Covid izraisītās krīzes sekām cietušas visvairāk, tādēļ pareizs ir valdības lēmums piešķirt 500 eiro pabalstu par katru bērnu, intervijā Latvijas Radio raidījumam Labrīt atzina labklājības ministre Ramona Petraviča no partijas Par cilvēcīgu Latviju, kas iepriekš bija zināma kā KPV LV.

Koalīciju veidojošās partijas šodien spriedīs par nākamo sabiedrības grupu, kurai varētu sniegt finanšu atbalstu. Petraviča informēja, ka nākamā atbalstāmā grupa būs dažāda veida pensiju un pabalstu saņēmēji. Vienreizēju atbalstu varētu piešķirt tiem cilvēkiem, kas saņem vecuma un invaliditātes pensiju, apgādnieka zaudējuma pensiju un valsts sociālā nodrošinājuma pabalstu. Šoreiz tā nebūs tā dēvētā „helikoptera nauda”. 200 eiro varētu saņemt tie, kuru pensija nepārsniedz zināmu robežu, iespējams, 500 eiro. Par šo robežu vēl lems valdība. Šīs iedzīvotāju grupas atbalstam plānots izmaksāt apmēram 100 miljonus eiro.

Petraviča teica, ka lēmumu par atbalsta izmaksu valdībā plānots pieņemt jau šonedēļ. Petraviča arī atzina, ka valdība patlaban ir stabila un visi ministri strādā labi.