Augtspriegumā uzlādēts vakars pilsētas sirdī – tā šodienas, 24. maija, uzstāšanos koncertzālē „Palladium” jau paspējuši nosaukt pašmāju grupas „Laika suns” mūziķi. Koncertā skanēs kompozīcijas no grupas jaunā albuma „Imitācija”.

Tos, kas interneta straumēšanas platformās jau paspējuši noklausīties grupas „Laika suns” jauno albumu „Imitācija”, šis dziesmas „Vientuļa sala” piedziedājums nelaiž vaļā, tāpat kā daudzi viņu agrāko gadu hiti - “Pavasari”, ”Atceries Rīgu vasaras naktīs”, “Sitīsim logus”…

„Laika suns” ir īpatna latviešu rokmūzikas parādība, kas pastāv jau no 2013.gada, bet saviem cienītājiem nav paspējusi apnikt, jo uzstājas pietiekami reti, un tad vienmēr to dara no sirds. Puišu četrotni sastopu koncertzāles „Palladium” pagalmā, iekšā tiek būvēta skatuve šodienas koncertam.

Grupas līderis Arnis Račinskis stāsta, ka viņš ar Kārli Jostu „Laika sunī” ir visilgāk, abi pārējie pienākuši laika gaitā – agrāk „Laika sunim” bijis arī cits bundzenieks un divi citi ģitāristi. Tagadējais sastāvs esot stabils, un tādu mēs „Laika suni” pazīsim – vēl kādu laiku. Turklāt – puišu četrotnes skanējumu jaunajā albumā bagātina arī dāmu vokāli.

Protams, koncerta iemesls ir jaunais albums „Imitācija”, kas iznācis arī vinila formātā – turklāt – albumu „Laika sunim” nav bijis kopš 2015.gada. Ikdienā viņi visi ir aizņemti cilvēki. „Imitācijas” vāka autors, bundzinieks Jānis Burmeisters strādā tetovēšanas salonā, ģitārists Elvijs Pārpucis ir profesionāls reklāmas un mūzikas klipu un video režisors, basģitārists Kārlis Josts tulko un raksta tekstus, bet solistam Arnim Račinskim pieder studija „Mute”, kas labi zināma arī mūzikas ierakstu nozarē. Albums „Imitācija” tapis paša studijā.

Viņi savai mūzikai izdomājuši definīciju, ar ko atšķirties no visiem citiem: pilsētas roks.

Šovasar „Laika suni” vēl redzēsim uzstājamies „Taste” festivālā Bauskā, „Summer Sound” Liepājā un „Laba daba” Līgatnē.