Gaidāmajās Saeimas vēlēšanās piedalās vairākas jaunas, pavisam nesen dibinātas partijas. To starpā arī „Satbilitātei!”, kuras līderi, neskatoties uz nosaukumu, gan vairāk izskatās un izklausās pēc brīdinājuma signāla. Šis politiskais spēks tiek arī dēvēts par prokrievisko un "antivakceru" partiju.

Ieraugot deputātu kandidātu grupu no partijas „Stabilitātei!” koši oranžajos džemperos un vestēs, daži rīdzinieki atlec kā no uguns. Citi – mierīgi paņem bukletus.

Rūpēties par bērniem un sirmgalvjiem, kuri paši par sevi nevarot parūpēties, ir viens no populistiskajiem partijas „Stabilitātei!” lozungiem. Tas tiek ekspluatēts jau kopš protestiem pret obligāto vakcināciju un pandēmijas ierobežojumiem 2020. un 2021. gadā.

Partija „Stabilitātei!” ir viena no jaunākajām, kas piedalās gaidāmajās Saeimas vēlēšanās. Tā reģistrēta tikai pagājušā gada janvārī. To dibināja Aleksejs Rosļikovs un Valērijs Petrovs - divi no četriem Rīgas domes deputātiem, kurus 2019. gadā izslēdza no partijas „Saskaņa” par rupjiem partijas disciplīnas pārkāpumiem, kas sekmēja varas maiņu Rīgas domē. Sākumā Rosļikovs un Petrovs neveiksmīgi startējuši Rīgas domēs ārkārtas vēlēšanās ar uz ātru roku izveidoto partiju „Alternatīve”. Bet pēc tam tika dibināta biedrība un vēlāk arī visai kareivīgi pret esošo varu noskaņotā partija „Stabilitātei!”.

Partijas priekšsēdētājs Aleksejs Rosļikovs ir arī Latvijas Apvienotās Policistu arodbiedrības viceprezidents. Tomēr viņš jau vairākkārt ir nonācis Valsts drošības dienesta redzes lokā. 2019. gadā notika kratīšana viņa - toreiz Rīgas domes Pilsētas attīstības komitejas vadītāja - kabinetā. Kriminālprocesā par nacionālā, etniskā un rasu naida kurināšanu Rosļikovam toreiz tika piemērots liecinieka statuss. Bet pēdējā laikā uz Valsts drošības dienestu viņš un viņa partijas biedri tiekot izsaukti regulāri. Par to viņš pats ziņo savā Facebook lapā. Piebilstot, ka tikšanās ar VDD darbiniekiem iemeslu un saturu plašāk izpaust nedrīkstot.