Ikvienam cilvēkam ar skolas vecuma bērnu ļoti labi pazīstams jēdziens ir "vecāku sapulces". Īpaši skaļas un karstas tās var izvērsties, kad tuvojas izlaidums, jo vecākiem mēdz būt krasi atšķirīgi viedokļi par to, kādam izlaidumam jābūt. Tieši šāda situācija būs Martas Elīnas Martinsones jaunās komēdijas “Vecāku sapulce” centrā. Komēdijas pamatā ir Lindas Rudenes scenārijs, filmā redzēsim veselu plejādi spožu dažādu Latvijas teātru aktieru.

Filmēšanā viesojos dienā, kad top aina, kurā vecāki apspriež, kādai jābūt izlaiduma ballītei un kas jāliek uz galdiem, bet jau pašā kodolā šajos jautājumos nav nekādas vienprātības. Vārds pa vārdam, un saruna par izlaidumu pārvēršas garā diskusijā par gastronomiju, dažādiem ēšanas paradumiem, līdz sāk pāraugt personisku apvainojumu gūzmā, īpaši pēc tam, kad Jānis pagaršojis kāda uz sapulci atnesto cienastu.

Filmēšanas pauzē uz sarunu aicinu režisori Martu Elīnu Martinsoni, kura stāsta, ka Lindas Rudenes scenārijā viņu visvairāk uzrunā situāciju un tipāžu atpazīstamība.

Aktrise Elita Kļaviņa atveido Žaneti, kas ir sievietes tips ar lielu ego, kura visu grib noteikt un kontrolēt un kurai šķiet, ka tieši viņa vienmēr zina vislabāk. Par izlaidumu viņa jau visu ir izplānojusi, jo – kā nekā – deviņus gadus bijusi vecāku padomē, tāpēc Žanetei neiet viegli, kad savus viedokļus sāk izteikt arī citi vecāki. Elita Kļaviņa vecāku sapulci dēvē par sava veida spoguļattēlu tam, kas notiek mūsu sabiedrībā kopumā.

Pēc dažām dienām filmēšana noslēgsies, ceļu pie skatītājiem komēdija "Vecāku sapulce" sāks nākamā gada sākumā.