Inesei Dāvidsonei ir bakalaura grāds filozofijā un maģistra grāds biznesa vadībā, savukārt biznesa vadības doktorantūrā atlicis izstrādāt doktora disertāciju. Viņa uzsākusi reliģijas pētniecības maģistrantūras studijas, kā arī apgūst arābu valodu. Dažādās akadēmiskās izglītības veidojušas plašu pasaules redzējumu un spēju orientēties lielos informācijas apjomos, nezaudējot savu kursu un iekšējo ticību.

 

"Mācīšanās ir mana būtība, informācijas izzināšana un paplašināšanās, un izglītošanās  absolūti atbilst manai dzīves uztverei un iespējai gan sevi realizēt, gan arī iepazīt daudz ko jaunu," atzīst Inese Dāvidsone.

Hennas māksla ir Ineses dvēseles dziesma. Tradicionāla, vēsturiska, autentiska, maģiska un valdzinoša. Hennas zīmējumi nomierina ķermeni, tie līdzsvaro nenosvērtību, nervozitāti un prāta nepastāvīgumu. Ikdienā Inese ir mamma saviem četriem bērniem, kas piepilda savus sapņus – viņa tikko atgriezusies no Pakistānas, kur studēja Arābu valodas fakultātē Islamabadas starptautiskajā Islāma universitātē.

Un - kā pati saka: „Nekad mūžā nebiju ticējusi, ka dzīve mani aizvedīs uz vietu, kur aug mana Henna.”

"Došanās uz Pakistānu ir saistīta ar manu studiju specifiku, jo arābu valodu studēju vairāk teoloģiskā padziļinājumā un tā vairāk teoloģiskā valoda. Līdz ar ko Starptautiskā Islāma universitāte absolūti bija pareiza izvēle, lai varētu padziļināt šīs zināšanas un vairāk arīdzan specializēt un sertificēt tās, kas ir ļoti svarīgi, jo man rīt dokumenti ir ļoti svarīgi šajā visā sakarā," stāsta Inese Dāvidsone. "Un Pakistānā arī atrodas mans pasniedzējs, ar kuru es arī visu šo laiku esmu attālināti šo valodu esmu apguvusi. Turklāt man bija liela priekšrocība, jo tiku ielūgta uz šo valsti, arīdzan uz mana pasniedzēja vecākā brāļa kāzu ceremoniju."

"Tas bija absolūti tāds sociālantropoloģisks piedzīvojums būt tur iekšienē," tā par pieredzēto un piedzīvoto vairāku dienu kāzu ceremonijā Pakistānā atzīst Inese Dāvidsone.