23.septembrī iluzionisti Dace un Enriko Pecolli par godu jaunajam skolas gadam vēlas uzdāvināt ikvienam neparastu ceļojumu uz Brīnumzemi, aicinot uz krāsainu un vizuāli krāšņu cirka teātra izrādi visai ģimenei „Alise Brīnumzemē". Viņu producētā un režisētā izrāde ir teatralizēts cirka šovs, kas pilns ar pārsteigumiem un negaidītiem akrobātiskiem priekšnesumiem, papildināts ar video projekcijām, krāšņu skatuves noformējumu un dzīvo mūziku.

"Mūsu ģimenes moto ir noticēt neiespējamām idejām, kamēr tās kļūst iespējamas. Protams, ir daudz jāstrādā, lai tas tā būtu," uzskata Dace Pecolli.

Iluzionistu pāra dēls Dante kopā ar vecākiem iluzionistu priekšnesumos uzstājas jau kopš agras bērnības, un nu jau uzstāšanās ar burvju trikiem ir viņa iztikas avots. Jau pirms 16. dzimšanas dienas viņš sāka dzīvot atsevišķi no vecākiem, saskatot to kā iespēju mācīties patstāvību. Dantem ir ļoti augsta atbildības sajūta un tolerance, un viņš jau no mazotnes prot savākties uz skatuves un fascinēt publiku.

Kam būtu jāpievērš uzmanība skolā, lai vēlāk jau kļūtu par burvju mākslinieku.

"Daudzi priekšmeti ir noderīgi. Viens no tiem varētu būt vizuālā māksla, jo iluzionisma pamatprincips ir būt radošiem, saskatīt maģiju it visā, uztaisīt triku no zīmuļiem vai no kartona, vai no folija. Otrs ir fizika, kā atrast pareizos leņķus, svarus, kā ievietot spoguļus. Ķīmija, ja gribas radīt kādu sprādzienu vai liesmu vai mainīt krāsas kaut kā. Tad jau, protams, izriet arī radošie priekšmeti - mūzika, teātris, papildus psiholoģija ir ļoti svarīga, lai "nolasītu" cilvēkus, skatītājus, kuru iesaistīt, kuru neiesaistīt, kurš labvēlīgāks trikam, kurš tāds lecīgāks," atzīst Dante Pecolli.