Šī Piespēle tendenciozi ir nosvērusies kamaniņu sporta virzienā. Šonedēļ Latvijas Olimpiskā komiteja saņēma uzaicinājumu startēt nākamā gada Pekinas ziemas olimpiskajās spēlēs. Un tieši kamaniņu sportistiem varētu būt labas izredzes tur visiem pierādīt un apliecināt savas prasmes, jo šī sezona un īpaši jau tās izskaņa renes sporta veida pārstāvjiem bija izdevusies.

Brāļi Andris un Juris Šici šosezon uzvarēja gan divnieku sacensībās Pasaules kausa sestajā posmā Siguldā, kas vienlaicīgi bija arī Eiropas čempionāts. Sprinta pasaules kausa pēdējā posmā Austrijā divnieku sacensībā spalika nepārspēti un tas nebūt nav viss brāļu sasniegtais šogad.

Pasaules kausa sestajā posmā Siguldā, kas vienlaicīgi bija arī Eiropas čempionāts, divnieks Mārtiņš Bots un Roberts Plūme ieņēma trešo vietu. Pasaules kausa izcīņas pēdējā posmā Sanktmoricā dubultuzvaru svinēja Latvijas braucēji, kad pie pirmās zelta medaļas savā debijas sezonā tika Mārtiņš Bots un Roberts Plūme, apsteidzot brāļus Šicus, kuri izcīnīja sudrabu.

Pirms gada talantīgais kamaniņu braucējs Gints Bērziņš Latvijai izcīna zeltu jaunatnes olimpiskajās spēlēs, šosezon Gints Bērziņš izcīnīja bronza U-23 Pasaules čempionātā Kēningzē, kā arī kopvērtējuma uzvara Nāciju kausā.

Elīna Ieva Vītola sasniedza karjeras rekordu, uzvarot pasaules kausa posmā Sanktmoricā, vislabāk tiekot galā ar spēcīgo snigšanu, kas būtiski ietekmēja ledus kvalitāti.

Raidījumā visiem sportistiem jautājam par to, kā iesākusies viņu karjera kamaniņu sportā, kurā brīdī apzinājās, ka lielajā sportā var kaut ko sasniegt, par līdzdarbošanos kamanu pilnveidē, par māņticību un mērkiem sportā un dzīvē.

Brāļi Šici šosezon ievāca vislielāko medaļu ražu un Piespēlē abus jau nesen uzklausījām, tad šoreiz bez viņiem, bet par abiem vispirms stāsta izlases treneris Kristaps Mauriņš.

Uzklausām Gintu Bērziņu, Elīnu Vītolu, Mārtiņu Botu un Robertu Plūmi.