Par aktrisi Antu Klinti ir sacīts: „…viņas valoda bij’ tik bagāta balss modulācijām – no viszemākiem toņiem līdz augstākiem, –  ka prieks bijis klausīties.”

Viņa ir bijusi ne tikai izcila aktrise uz teātra skatuves, bet arī atstājusi bagātīgu ierakstu klāstu radio fonotēkā: raidlugas, raidījumus un lasījumus. Gan Antas Klints balsi no arhīva materiāliem, gan radiocilvēku atmiņas par viņu klausieties šajā radio vēstures raidījumā. 

Aktrise Anta Klints latviešu teātra vēsturē ir iegājusi ar daudz spilgtām lomām uz Nacionālā teātra skatuves, bet līdzās tam radio fonotēka glabā teju 300 ierakstu, kur lasījumos, lugās un raidījumos skan Antas Klints balss. Viens no viņas radio mazbērniem un vēlāk arī teātra kolēģis Nacionālā teātra aktieris un režisors Edmunds Freibergs atminas, ka bērnībā, klausoties pa radio šo aktrisi, viņš iedomājies, cik labi būtu reiz satikt viņu un drusku parunāties. Vēlāk sapnis piepildījās: 1963. gadā sāka skanēt viens no tolaik populārākajiem bērnu raidījumiem „Aikāsāp”, kurā rosījās dakteris Aikāsāp - Miervaldis Ozoliņš, Adatiņa- Tamāra Soboļeva, vecmāmiņa- Anta Klints un draiskais puika- Pipariņš - Edmunds Freibergs.

Toreizējiem radiobērniem – bērnu raidījumu dalībniekiem labā atmiņā ir aktrises allaž nestās konfektes un viņas neiztrūkstošais pavadonis mazizmēra suns - Miķelītis.