Laikā no 2002. līdz 2005. gadam ik sestdienas rītu Selgu ģimene: mamma Helēna, tētis Filips, meita Madara un mazais brālītis Enriko rosījās klausītāju "ausu priekšā", radot klātbūtnes sajūtu un runājot par tiem pašiem jautājumiem, kas ikdienā nodarbina ikvienu ģimeni. Šoreiz Selgas (radio režisore Diāna Bērza, mūziķis Normunds Rutulis, arhitektūras studente Linda Rutule) un viņu toreizējā mājas pārzine (producente) Sendija Burka, satiekas, lai atcerētos kā tolaik radio studijā tika "ieņemts" mazais Enriko, kā līmētas flīzes, kā notika vizināšanās ar kamaniņām gaitenī un vēl citus neskaitāmus raidījuma Ģimenes rīts notikumus. Mazais brālis Enriko studijā bija redzams lelles veidolā, bet ēterā dzirdams kā radiokolēģes mazbērna ierakstītā balss. Iesākumā bija doma šāda raidījuma vadīšanu uzticēt reālai ģimenei, taču labāks modelis bija izdomāti tēli.

Bez trim Selgām reizumis studijā viesojās ar citi viņu dzimtas pārstāvji – Helēnas vecāki: ome Emīlija un opis Jānis no Liepājas puses, reālajā dzīvē - aktrise Velta Skurstene un viņas vīrs Visvaldis Lācis, kādu brīdi Selgu mājā dzīvoja Helēnas brālēns - students Stasis, tagad zināms kā ielu vingrotājs un grupas „Gain Fast” solists Kaspars Zlidnis, vēl bija Enriko krustvecāki Līga un Jēkabs - tagadējā radio raidījuma Ģimenes studija vadītāja Agnese Linka un Latelekom mārketinga speciālists Andrejs Veitners.

Selgu ģimene bija "aisberga virspuse". Raidījums skanēja ēterā trīs stundas, un šajā laikā žurnālistu komanda, kas sastāvēja no Anitras Toomas, Liegas Piešiņas, Māras Krontāles, Danutes Bēdeles, Artas Skudras un arī šī raidījuma autores, veidoja sižetus par notikumiem, aktualitātēm, brīvā laika pavadīšanas iespējām, stāstus par dabu, par ģimenes paradumiem un tradīcijām, kā arī tika rīkoti konkursi klausītājiem un studijā allaž tika aicināts kāds viesis. Un te jāmin viens sevišķs viesis, vai pareizāk sakot, Selgu ģimenes loka cilvēks, proti, viņu kaimiņš vārdā Zurabs, gruzīns, kas dienējis Daugavpilī, tur arī ieprecējies, ieguvis latgalisku akcentu, pārcēlies uz Rīgu un dzīvojis blakus Selgu mājai. Šis cilvēks ir zināms kā Latvijas Radio ārzemju ziņu redaktors Uģis Lībietis, kurš reiz neplānoti ienāca radio ģimenes tiešajā ēterā.