Anna Laudere jau septiņus gadus ir Hamburgas baleta vadošā soliste, izdzīvojot un izdejojot skaistas un ļoti nozīmīgas lomas. Kā 16 gadu vecumā nokļuva Hamburgā, cik nozīmīgs dejotājas dzīvē izrādījies šis horeogrāfs - dzirdēsit raidījumā.

Hamburgas baleta trupā Anna Laudere ir jau 17 gadus, nozīmīgs viņas dejotājas dzīvē izrādījies horeogrāfs Džons Noimaijers (John Neumeier), salīdzinoši nesen 2017. gada vasarā pirmizrādi piedzīvoja Noimaijera baleta izrāde „Anna Kareņina”.

Anna Laudere dejo Annas Kareņinas lomu, kas aizvien dziļāk ievelk garīgajā labirintā, dejo ar pārliecību un spēku, ar lielu dziļumu un milzīgu skaistumu, kā arī ar neaizsargātību un vēl lielāku spēku. Tā par latviešu baletdejotājas Annas lomu Džona Neumeijera baletā „Anna Kareņina” var lasīt Baleta žurnālā.

Anna Laudere dzimusi Siguldā. Sešus gadus mācījusies Rīgas Horeogrāfijas vidusskolā, bet 16 gadu vecumā devusies uz Vāciju, lai izglītību turpinātu Hamburgas baletskolā. Jau pēc diviem gadiem – 2001. gadā – Anna uzņemta Hamburgas baleta trupā, 2008. gadā kļuvusi par šī teātra solisti, bet pērn Hamburgas baleta mākslinieciskais vadītājs Džons Noimaijers Annu Lauderi iecēlis Hamburgas baleta vadošās solistes godā. Latvijas publika viņas žilbinošo talantu novērtējusi Baleta zvaigžņu festivālos Jūrmalā.