Artūrs Plēsnieks Tokijas olimpiskajās spēlēs svarcelšanas sacensībās svara kategorijā līdz 109 kg izcīnīja bronzas medaļu. Plēsnieks A grupā grūšanā pacēla 180 kilogramus, bet trešajā mēģinājumā ar jaunu Latvijas rekordu uzgrūda 230 kg, summā 410 kg un bronzas medaļa. Cīņā par zeltu ar jaunu olimpisko rekordu grūšanā (237 kg) un summā (430 kg) uzvarēja Uzbekistānas pārstāvis Akbars Džurajevs. Pēc medaļas saņemšanas Plēsnieks nespēja noticēt paveiktajam, jo pēdējie pieci gadi viņam bija sarežģīti traumu dēļ.

Sportista sniegumu un uzvaru komentē Viktors Ščerbatihs.

Latvijas duets Tīna Graudiņa un Anastasija Kravčenoka šodien Tokijas olimpiskajās spēlēs iekļuvušas pusfinālā pludmales volejbola sacensībās, pieveicot Kanādas duetu Heteri Benzliju un Brendiju Vilkersoni ar 2-1 un pa setiem 21:13, 18:21, 15:11.

Latvijas sportists Kristaps Neretnieks šodien Tokijas olimpiskajās spēlēs jāšanas sportā kvalifikācijas sacensības konkūrā ar zirgu "Valour" veica bez soda punktiem un ir iekļuvis finālā. Olimpisko spēļu debitants ar zirgu "Valour" distanci veica nesteidzīgi, rūpīgi gatavojoties katram nākamajam šķērslim, distanci veikdams 87,66 sekundēs. Pēc visu sportistu startiem Latvijas pārstāvis ierindojās 20.vietā. Finālā iekļuva visi 25 sportisti, kuri distanci veica bez soda punktiem, kā arī četri sportisti ar vienu soda punktu un viens - ar diviem.

Latvijas brīvā stila cīkstone Anastasija Grigorjeva šodien Tokijas olimpisko spēļu turnīra pirmajā kārtā zaudēja Kirgizstānas sportistei Aisulu Tinibekovai, taču vēlāk nodrošināja vietu gandarījuma turnīrā, kurā trešdien divas uzvaras dos bronzas godalgu.

Vizītkartēs iepazīstam smaiļotāju Robertu Akmeni un Gati Čakšu, kurš Latviju rīt pārstāvēs vīriešu sacensībās šķēpmešanā.