Pēc zelta medaļu izcīnīšanas 30. jūlijā no Tokijas olimpiskajām spēlēm ar zelta medaļām mājās atgriezās Latvijas 3x3 basketbola izlase - Nauris Miezis, Kārlis Pauls Lasmanis, Agnis Čavars un Edgars Krūmiņš. Finālspēlē ar rezultātu 21:18 viņi pārspēja Krievijas Olimpiskās komitejas komandu un kļuva par pirmajiem olimpiskajiem čempioniem vīru vidū šajā sporta veidā Olimpiskajās spēlēs.

Kopā ar basketbolistiem atgriezās arī visa viņu komanda - treneri Raimonds Feldmanis un Dāvis Feikners, kā arī fizioterapeits Oskars Urbanovičs.

Kopā ar Andreju Siliņu, kurš atradās lidostā “Rīga”, tiešraidē sekojām basketbolistu sagaidīšanai. Studijas viešņā - Anete Jēkabsone-Žogota, reiz basketboliste, tagad Rīgas domes deputāte.

Latvijas BMX riteņbraukšanas treneris Klāvs Lisovskis 30. jūlijā palīdzēja Nīderlandei izcīnīt bronzas medaļu Tokijas olimpiskajās spēlēs. Lisovska audzēkne Merela Smuldersa fināla braucienā ierindojās trešajā vietā, atpaliekot vienīgi no Marianas Pahonas (Kolumbija) un Betānijas Šrīveres (Lielbritānija). BMX riteņbraukšanas speciālists trenē divas māsas - Merelu (23 gadi) un Lauru (27 gadi).

Vēl arī stāstām par latviešu šodienas startiem Tokijā, kā arī to, kā smaiļotājs Roberts Akmens gatavojas savai olimpiskajai debijai 4. augustā.