Latvijas basketbola izlase Tokijas olimpiskajās spēlēs ar rezultātu 21:18 pieveica mājnieci Japānu un iekļūst pusfinālā, kur spēkosies ar Beļģijas valstsvienību. Par spēles rezultatīvāko basketbolistu ar deviņiem punktiem kļuva Edgars Krūmiņš, septiņi punkti Kārlim Paulam Lasmanim, četri -Naurim Miezim, kuram arī piecas rezultatīvas piespēles un trīs atlēkušās bumbas, kamēr Agnim Čavaram šoreiz viens gūtais punkts.

Raidījuma viesis Raimonds Elbakjans, "Ghetto Games" dibinātājs, jo būtībā viņa pagalmā, Grīziņkalna arēnā, mūsu 3x3 kvartets ir izskolojies.

Peldētājs Daniils Bobrovs šodien Tokijā olimpiskajās spēlēs debitēja ar 31.vietu 200 metru brasā. Bobrovs savā vienīgajā distancē Tokijā priekšpeldējumā finišēja pēc divām minūtēm un 14,25 sekundēm, apsteigdams vienu no septiņiem konkurentiem. No sev piederošā Latvijas rekorda viņš atpalika 0,88 sekundes, taču uzrādīja savu labāko rezultātu sezonā.

 Pusfinālā iekļuva 16 ātrākie peldētāji, starp kuriem bija arī lietuvietis Andrus Šidlausks, kurš šo distanci peldēja divās minūtēs un 9,56 sekundēs, dienvidu kaimiņam uzrādot 13.rezultātu.

Peldēšanas pārstāvjiem vēl starti nav beigušies. Ievai Maļukai starts rīt, 28. jūlijā, 100 m brīvajā stilā vēl priekšā.

Rīt startēs arī mūsu riteņbraucējs Toms Skujiņš individuālajā braucienā šosejas riteņbruakšanā. Viņš bija arī labākais no mūsējiem grupas braucienā, izcīnīdams 22.vietu, bet Krists Neilands bija 33. Rītdienas trase ir divi apļi, katrs 21 km garš. Trase nebūs viegla un speciālistu, kas var nobraukt labāk par mūsu Tomu Skujiņu, ir pieteikami daudz. To apzinās arī pats Skujiņš.

 Treniņus ir aizvadījuši mūsu BMX riteņbraucēji Helvijs Babris un Vineta Pētersone.

Savukārt kaimiņi igauņi izcīnījuši zelta medaļu paukošanā komandām ar špagu. Viņiem jau otrā medaļa, jo paukošanā ieguva arī bronzu.