Mūsu pludmales volejbolistes Anastasija Kravčenoka un Tīna Graudiņa aizvadījušas savu debijas spēli olimpiskajās spēles, pirmajā mačā trīs setos piekāpjoties amerikānietēm Kellijai Kleisai un Sārai Sponsilai.

Pēc spēles savu sniegumu vērtē sportistes.

Nākamo spēli mūsu meitenes aizvadīs pēc dienas pārtraukuma, agrā trešdienas, 28. jūlija, rītā. Tikmēr mūsu kungi Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs pirmos pretiniekus pieveikuši pat bez spēles. Lai izvērtētu gan meiteņu iespēto, gan prognozētu, kā klāsies vīriem, sazināmies ar pludmales volejbola treneri, Edgara Toča kādreizējo pārinieku laukumā - Rihardu Finsteru. 

Šodien startē arī Latvijas peldētāja Ieva Maļuka, viņu iepazīstam vizīkartē. Ievas rekords 200 m brīvajā stilā ir arī Latvijas rekords, kas uzstādīts pagājušajā gadā sacensībās Rīgā, un Ievai kopumā pieder jau 16 Latvijas rekordi. Deviņi no tiem 50 metru baseinā, septiņi - 25 metru baseinā.

Ievai šodien paredzēts starts 200 metru brīvā stila peldējuma kvalifikācijā.

Rit vasaras olimpiskās spēles Tokijā. Mūsu sportistu starti, rezultāti, ekspertu un līdzjutēju domas un komentāri, jaunākās ziņas, intervijas ar sportistiem un reportāžas no Japānas. Olimpiskajiem notikumiem sekojam līdz "Tokijas studijā".