Pludmales volejbola duets Tīna Graudiņa un Anastasija Kravčenoka 1. augusta rītā sasniedza Tokijas olimpisko spēļu ceturtdaļfinālu. Latvijas pāris ar 2-1 un pa setiem 16:21, 21:17, 15:13 pārspēja Krievijas Olimpiskās komitejas pāri Svetlanu Holominu un Nadeždu Makroguzovu, kuras bija dueļa favorītes. Latvijas sportistes pēc panākuma neslēpa prieku, ka izdevās pārspēt līdz šim neuzvarētās sāncenses tieši sezonas svarīgākajā turnīrā.

LR sporta žurnālists Māris Bergs un pludmales volejbolists Mihails Samoilovs komentē redzēto laukumā un spēles gaitu. Raidījuma viesis - vadošā Latvijas sporta portāla "Sportacentrs.com" galvenais redaktors un pludmales volejbola eksperts Jānis Celmiņš.

Tīna Graudiņa un Anastasija Kravčenoka ceturtdaļfinālā otrdien tiksies ar Kanādas pludmales volejbolistēm Heteri Bensliju un Brendiju Vilkersoni.

100 m sprinta sacensības izvērtās ārkārtīgi aizraujošas. Jau pusfinālā apstājās sezonas līderis Treivons Brommels (ASV) un tika sasniegti jauni Āzijas un Eiropas rekordi. Ja iepriekšējās spēlēs bija viens izteikts līderis un favorīts - Useins Bolts -, tad tagad uzvarēt varēja jebkurš. Finālā organizatori bija parūpējušies par skaistu šovu, iepazīstinot atlētus, bet pašā sprintā vispirms tika fiksēts pāragrs starts Lielbritānijas atlētam Žarnelam Hjūzam, bet uzvaru izcīnīja itālietis Lemonts Marsels Džeikobs ar vēlreiz labotu Eiropas rekordu - 9,8 sekundes. Sudrabu izcīnīja ASV sprinteris Freds Kērlijs, bet kanādietis Andrē de Grass atkārtoja pirms pieciem gadiem Rio spēlēs sasniegto un tika pie bronzas.

Trīssoļlēkšanā dāmām Venecuēlas sportiste Julimara Rohasa pēdējā mēģinājumā aizlēca 15,67 metrus tālu un laboja 26 gadus veco pasaules rekordu par 17 cm.