Mūsu pludmales volejbolistes Tīna Graudiņa un Anastasija Kravčenoka aizvadīja savu pēdējo spēli grupu turnīrā. Meitenēm bija jāspēlē pret sacensību pastarītēm Gaudensiju Mahoku un Braksidesu Hadambi no Kenijas un izcīnīta paredzami viegla uzvara - 21:6, 21:14. Turnīra eisu jeb netveramo servju līdere - Tīna Graudiņa (14), labākā punktu guvēja - Tīna Graudiņa (75).

Spēli klātienē vēroja un mūsu volejbolistes pēc spēles izvaicāja Latvijas Radio žurnālists Māris Bergs.

31. jūlijā starts paredzēts arī svarcēlājam Ritvaram Suharevam, kuru iepazīstam "Vizītkartē".

Raušanā Suhareva rekords ir 162 kg, grūšanā - 192 kg un summā - 354 kg. Tas sasniegts jau pirms kāda laika - 2019. gadā. Šopavasar Ritvars izcīnīja bronzu Eiropas čempionātā Maskavā, kur uzrāva 157 kg, bet uzgrūda 190 kg. 

30. jūlijā sākās starti arī mūsu vieglatlētiem, un olimpisko spēļu debitante Līga Velvere izstājās 800 metru skrējiena priekšsacīkstēs. Startējot caur sāpēm, diemžēl viņas debija ātri noslēdzās - jau pēc pārdesmit metriem Līga bija spiesta izstāties, jo savainojuma dēļ nespēja turpināt distanci. Pati pēc starta asarām acīs atzina, ka savainojums gūts nesen, ka ir pietiekami nopietns un ka šī sezona, visticamāk, viņai ir beigusies, sekmīgi sadakterēties var palīdzēt tikai atpūta.

Naktī uz 1. augustu savu startu aizvadīs mūsu vesera metēja Laura Igaune, kurai arī veltīta "Vizītkarte".

Lauras personiskais rekords ir arī Latvijas rekords - 73,56 metri. To uzstādot 2019. gadā sacensībās ASV, viņa izpildīja olimpisko spēļu normatīvu, tā kā ar domu par Tokiju Laura varējusi gatavoties un startēt jau vairāk nekā divus gadus.

Raidījuma noslēgumā - atskats uz mūsu izcilnieku, olimpisko čempionu 3x3 basketbola izlases sagaidīšanu lidostā Rīga vakar, kur uzrunas sanākušajiem sagaidītājiem teica komandas līderis Nauris Miezis, LBS prezidents Raimonds Vējonis, Ghetto Games izveidotājs Raimonds Elbakjans un izglītības un zinātnes ministre Anita Muižniece.