Pludmales volejbola duets Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs šorīt sasniedza Tokijas olimpisko spēļu turnīra pusfinālu, ceturtdaļfinālā ar 2-0 un pa setiem 21:16, 21:19 pārspējot Brazīlijas duetu, kura sastāvā laukumā devās 2016. gada olimpiskais čempions Alisons Seruti un Alvaru Filju. Pusfinālā rīt latviešiem pretī stāsies norvēģi Annešs Mūls un Kristians Sērums, kuri ir pēdējo gadu dominējošie spēlētāji Pasaules tūrē.

Latvija ir vienīgā valsts, kas Tokijas olimpisko spēļu pusfinālos būs pārstāvēta ar diviem duetiem. Raidījumā - sportistu teiktais pēc uzvaras.

Šorīt Tokijā bronzas finālā iekļuva brīvā stila cīkstone Anastasija Grigorjeva, kura startē svara kategorijā līdz 62 kilogramiem. Gandarījuma turnīra pusfinālā ar 14:7 viņa pārspēja rumānieti Kristu Inci. 4. augustā plkst. 15.00 cīņā par olimpisko bronzu Grigorjevai pretī stāsies ukrainiete Irina Koļadenko.

Smaiļotājs Roberts Akmens 4. augustā izcīnīja vietu Tokijas olimpisko spēļu pusfinālā 200 metru sprinta distancē. Priekšsacīkstēs viņš distanci veica 35,448 sekundēs, savā airējumā piekāpjoties tikai ungāram Šāndoram Totkam, kurš bija sacensību vadībā no pirmajiem metriem un finišēja 0,378 sekundes ātrāk par latvieti.

Šķēpmetējs Gatis Čakšs Tokijas olimpisko spēļu kvalifikācijā palika ārpus fināla dalībnieku pulka un ieņēma 18. vietu. Viņa tālākais metiens piezemējās pie 78,73 metru atzīmes.

Kristaps Neretnieks 3. augustā Tokijas olimpiskajās spēlēs jāšanas sportā kvalifikācijas sacensības konkūrā ar zirgu "Valour"  trasi veica bez soda punktiem un iekļuva finālā. Olimpisko spēļu debitanti Neretnieks un „Valour” distanci veica 87,66 sekundēs. Pēc visu sportistu startiem Latvijas pārstāvis ierindojās 20.vietā.

Kristapa Neretnieka startu komentē konkūriste Laura Penele.