Latvijas pludmales volejbola duets Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs 2. augusta rītā iekļuva Tokijas olimpisko spēļu turnīra ceturtdaļfinālā, astotdaļfinālā ar rezultātu 2:0 uzvarot brazīliešus Brunu Oskaru Šmitu un Evandru Gonsalvesu Oliveiru. Latvijas sportisti izcīnīja sarežģītu uzvaru divos setos 21:19 un 21:18. Uzreiz pēc uzvaras sarunā ar Latvijas Radio viņi pastāstīja gan par emocijām šajā mačā, gan izteica prognozes par saviem potenciālajiem pretiniekiem ceturtdaļfinālā, kuri būs apakšgrupā satiktie meksikāņi Hosue Gastons un Hosē Rubio vai citi brazīlieši - olimpiskais čempions Alisons Seruti, kurš spēlē kopā ar Alvaru Filju.

Studijā ir pieredzējušais pludmales volejbola treneris Aigars Birzulis, kurš savulaiks trenēja Mārtiņu Pļaviņu un Jāni Šmēdiņu, kad viņi izcīnīja olimpisko bronzu Londonā.

Startam olimpiādē gatavojas šķēpmetēji (saruna ar Gati Čakšu), smaiļotājs Roberts Akmens, karatists Kalvis Kalniņš un brīvā stila cīkstone Anastasija Grigorjeva, kā arī konkūra jātnieks Kristaps Neretnieks, zirgs Valūrs un treneris Edgars Miskarovs, kuru starts konkūra kvalifikācijā gaidāms 3.augustā. Raidījumā - trenera stāstījums.