Pludmales volejbola duets Tīna Graudiņa  un Anastasija Kravčenoka 28. jūlija rītā izcīnīja uzvaru Tokijas olimpisko spēļu turnīra otrajā spēlē. Latvijas pāris ar 2-1 (pa setiem 21:15, 12:21, 15:12) pārspēja brazīlietes Anu Patrisiju Silvu Ramosu un Rebeku Kavalkanti Barbozu Silvu, kuras bija šīs cīņas neapšaubāmas favorītes. Pēc spēles spēles norisi vērtē mūsu sportistes.

Studijas viesis ir Latvijas 3x3 basketbola vīriešu komandas pārstāvis Roberts Pāže. Mūsu basketbolistiem šodien cīņa par medaļām - pusfināls plkst.12.40 pret Beļģijas komandu, kurai turnīra grupā iepriekš zaudēts.

Igaunijas paukotājas otrdien izcīnīja zelta medaļas Tokijas olimpisko spēļu komandu sacensībās ar špagu. Finālcīņā Igaunijas paukotājas ar rezultātu 36:32 uzvarēja Dienvidkoreju. Igaunijas izlases sastāvā bija Jūlija Beļajeva, Katrīna Lehis, Ērika Kirpū un rezerviste Irina Embriha. Medaļu ceremonijā piedalījās Latvijas Paukošanas federācijas (LPF) prezidente un Starptautiskās Paukošanas federācijas (FIE) izpildkomitejas locekle Ērika Āze.

Vakar treniņus aizvadīja Latvijas BMX braucēji. Raidījumā - saruna ar BMX riteņbraucēju Helviju Babri.