Šāvēja Agate Rašmane noslēdz dalību savās pirmajās olimpiskajās spēlēs, skrējēja Līga Velvere izstājas no kvalifikācijas skrējiena 800 metru distancē, pludmales volejbola aktualitātes.

Latvijas šāvēja Agate Rašmane 30. jūlija rītā ieņēma 37. vietu Tokijas olimpisko spēļu sacensībās šaušanā ar mazkalibra pistoli 25 metru distancē.

Ceturtdien kvalifikācijas pirmajā daļā jeb lēnajā šaušanā Rašmane trīs sērijās iekrāja 287 punktus. Pirmajā sērijā viņa guva 97 punktus, bet nākamajās divās - pa 95 punktiem. Kopumā deviņas sportistes pirmo dienu noslēdza ar 287 punktiem, bet, ņemot vērā to, cik reizes šāvējas trāpīja desmitnieka iekšējā aplī, Rašmane tika klasificēta 28. pozīcijā. Līdz pirmajam astoņniekam Rašmanei pietrūka četru punktu. Piektdien ātršaušanā Rašmanei bija attiecīgi 95, 92 un 95 punkti. 282 punkti bija 41.rezultats, bet ar summā izcīnītiem 569 punktiem Rašmane olimpisko debiju noslēdza 37.vietā. Agate Rašmane svētdien izcīnīja 19.vietu šaušanā desmit metru distancē ar pneimatisko pistoli. Sasniegtos rezultātus vērtē viņas treneris Vilnis Celmiņš.

Vidējo distanču skrējēja, olimpisko spēļu debitante Līga Velvere izstājās Tokijas olimpisko spēļu 800 metru skrējiena priekšsacīkstēs. Pēc starta viņa paskrēja pārdesmit metrus, bet tad neturpināja distanci. Latvijas vieglatlētei bija noteipota kāja. No astoņām dalībniecēm Velverei šosezon divu apļu veikšanā bija septītais rezultāts - divas minūtes un 1,95 sekundes. Tas sasniegts jūnija sākumā sacensībās Ungārijā. Viņas personiskais rekords ir par 1,2 sekundēm labāks, bet sportiste vairākkārt teikusi, ka viņas sapnis ir skriet ātrāk par divām minūtēm.

Kādreizējais pludmales volejbola spēlētājs, tagad turnīru rīkotājs un pludmales volejbolistu Mārtiņa Pļaviņa un Edgara Toča draugs ArnisTunte komentē notikumus pludmales volejbola sacensībās.