Šķēpmetēja Madara Palameika šorīt kvalificējās Tokijas olimpisko spēļu finālam, bet Anete Kociņa un Līna Mūze nepārvarēja kvalifikāciju. Palameikai kvalifikācijā bija 12. rezultāts, kas deva vietu piektdien gaidāmajā finālā, Kociņa ieņēma 21.vietu, bet Mūze bija 26.pozīcijā. Palameikai izdevās sasniegt savu šīs sezonas labāko rezultātu jeb 60,94 metri. Kociņai labākajā mēģinājumā 58,84 metri, bet Mūzei 57,33.

Brīvā stila cīkstone Anastasija Grigorjeva šorīt zaudēja Tokijas olimpisko spēļu turnīra pirmajā kārtā, taču saglabāja cerības uz dalību gandarījuma kārtā. Grigorjeva, kura startē svara kategorijā līdz 62 kilogramiem, pirmajā kārtā ar rezultātu 0:8 zaudēja Kirgizstānas sportistei Aisulu Tinibekovai, kura ir šīs grupas favorīte. Ja Tininbekova sasniegs finālu, Grigorjeva varēs piedalīties gandarījuma turnīrā par bronzu.

Par cīņu stāsta Anastasija Grigorjeva.

Kvalifikācija konkūrā 3. augustā paredzēta Kristapam Neretniekam, kurš olimpiskajās spēlēs piedalās ar zirgu Valūru, ar kuru iepriekš nav startējis lielās sacensībās. Par gaidāmo startu iztaujājam sportistu un Latvijas Jātnieku federācijas ģenerālsekretāri Kristīni Lisovsku.

Raidījumā - Anastasijas Grigorjevas, Kristapa Neretnieka un svarcēlāja Artūra Plēsnieka vizītkartes.