Pludmales volejbolisti Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs noslēdz grupu turnīru, startē svarcēlājs un olimpiskais debitants Ritvars Suharevs. Studijas viesis - sporta mārketinga speciālists un boksera Maira Brieža menedžeris Raimonds Zeps.

Pludmales volejbolisti Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs šodien ar zaudējumu pabeiguši Tokijas olimpisko spēļu grupu turnīru, ar 0-2 piekāpjoties Meksikas sportistiem Hosue Gastonam un Hosē Ruvio. Ar divām uzvarām trīs spēlēs Pļaviņš un Točs B grupā ieņem otro vietu un ir nodrošinājuši vietu izslēgšanas turnīrā. Sieviešu konkurencē izslēgšanas turnīrā iekļuvušas Tīna Graudiņa un Anastasija Kravčenoka.

Spēlē klāt bija Latvijas Radio žurnālists Māris Bergs.

Svarcēlājs Ritvars Suharevs šodien debitēja olimpiskajās spēlēs un izdarīja to lieliski, jo sasniedza jaunu Latvijas rekordu svara kategorijā līdz 81 kg. Raušanā - 163 kg, kas ir par vienu kilogramu vairāk nekā pašam piederošais iepriekšējais Latvijas rekords. Grūšanā Ritvaram-  195 kg, mēģinājums labot Latvijas  rekordu ar 198 kg neizdevās, taču summā tik un tā sasniegts Latvijas rekords - 358 kg, par vienu kg vairāk, nekā viņam pašam piederošais iepriekšējais rekords.

Ar šādu rezultātu 22 gadus vecais Suharevs debiju noslēdza sestajā pozīcijā, no eiropiešiem labāk sekmējās tikai itālietim un Eiropas čempionam Antonio Picolato, kurš izcīnīja bronzu. Par čempionu kļuva ķīnietis Sjaodzjuņs Ļu

Redzēto sacensībās komentē Tālis Eipurs.

Olimpiskā vizītkarte iepazīstina ar šķēpmetēju Līnu Mūzi, kurai jaunnedēļ paredzēts saspringts grafiks.