Tokijas olimpisko spēļu sacensībās vesera mešanā Latvijas sportiste Laura Igaune 1. augustā nespēja kvalificēties finālam, ieņemot 20. vietu. Mūsu sportiste labāko rezultātu sasniedza otrajā mēģinājumā no trim, kad veseri raidīja 68,53 metrus tālu, un tas bija 9. rezultāts savā kvalifikācijas grupā kvalifikācijas B grupā.

Lai iekļūtu finālā, normatīvs bija noteikts 73,50 metri, kas bija tikai par 6 cm tuvāk nekā Igaunei piederošais Latvijas rekords rekords. To sasniedza tikai 5 sportistes un izrādījās, ka, lai tiktu finālā jeb labāko 12 skaitā, veseris bija jāmet vismaz 71,69 m tālu.

Sportiste intervijā uzsvēra, ka savu startu vērtē kā neveiksmīgu. "Gribējās uzmest labāk, jutos labāk. Aplis bija ļoti labs, bet kaut kā nesanāca salikt roku un kāju kustības kopā. Tā, ka es neesmu apmierināta ar savu startu," atzina Igaune.

Kopumā šo normu izpildīja vien 5 vesera metējas 31 sportistes konkurencē. Vistālāk veseri raidīja sacensību favorīte – divkārtējā olimpiskā čempione un pasaules rekordiste Anita Vlodarčika. Polijas sportistes rezultāts - 76,66 metri.

Latvijas Radio žurnālists Māris Bergs tiešraidē no pludmales volejbola stadionā Tokijā komentē pludmales volejbolistu Tīnas Graudiņas un Anastasijas Kravčenokas spēli 1/8 finālā.

Vieglatlētikā mūsu nākamie starti būs šķēpmešanā - agrā otrdienas rītā kvalifikācijā piedalīsies Līna Mūze, Madara Palameika un Anete Kociņa. Šajā pārraidē - Madaras Palameikas un Anetes Kociņas vizītkartes.