Pavasaris ir laiks, kad sievietes, un jo īpaši jaunās māmiņas aktīvāk pievēršas sava ķermeņa formas uzlabošanai. Un nereti šķiet, ka cīņā pret lieko svaru visi ieroči labi, bet vai tiešām? Tāpēc Ģimenes studijā meklējam pareizākos veidus formas atgūšanai, vēršot uzmanību uztura bagātinātāju pārbagātības zemūdens akmeņiem. Diskutē dietoloģe Lolita Neimane, Pārtikas un veterinārā dienesta Pārtikas produktu reģistrācijas daļas vadītāja Diāna Birkenfelde, fizioterapeite un trīs  dēlu mamma Liene Cipule un trenere, kustības "MomyFIT" aizsācēja mamma Veronika Dolgina.

Nevajag cīnīties ar lieko svaru, bet piedomāt pie sava dzīvesveida, gan par fiziskām aktivitātēm, gan ēšanu,  ja ir vajadzība sevis dēļ, izskata un veselības dēļ. Taču dzīvesveidu mainīt nav tik vienkārši un tas nedrīkst būt kampaņveidīgi.

Nav nekā labāka par saprātīgu izvēli ēšanas paradumos un fiziskā aktivitātēm.

Mēs dzīvojam vidē, kur ir daudz kairinājumu, daudz reklāmu, ir viegli pieejama pārtika, viss radīts, lai ēstu vairāk, nekā organismam nepieciešams. Rezultātā lielā enerģija uzkrājas nepatīkamās formās. Bīstami, ka pieaug bērnu un pusaudžu aptaukošanās un virssvars.