1975. gada 29. novembrī notiek viena no daudzajām sporta traģēdijām, kad lidmašīnas katastrofā bojā aiziet vesela komanda. Formulas-1 sacīkšu dalībnieki no Embassy Hill avarē, un mirst daudzsološais autosacīkšu braucējs Tonijs Braizs un pieredzējusī angļu autosacīkšu leģenda Greiems Hils.

Lidmašīna Piper Turbo Aztec bija ceļā no Francijas sacīkšu trases 1975. gada 29. novembrī. Angliju šajā dienā klāja bieza migla, un bija stindzinoši laikapstākļi. Lidmašīnu pilotēja leģendārais autosacīkšu braucējs Greiems Hils, kurš jau bija atvadījies no aktīvā sportista karjeras, bet bija iesaistījies jaunas F1 komandas veidošanā. Embassy Hill bija jaunpienācēji pasaules autosacīkšu kroņa seriālam. Taču Hils bija leģendārs – vienīgais autosportists pasaules vēsturē, kurš uzvarējis trijās kroņa sacīkstēs – Formula-1 čempionātā, Indianapolisas 500 sacīkstēs un 24 stundu Lemānas autosacīkstēs. Tāpēc viņa vārds vien deva komandai iespēju tiekties pēc augstākajiem iespējamajiem sapņiem – čempionu titula.

Embassy Hill pastāvēja vien trīs gadus un pirmajās divās sezonās, galvenais pilots bija pats divkārtējais F1 čempions Greiems Hils. Tonijs Braizs līdz savai nāves stundai bija ieguvis tikai vienu F1 ieskaites punktu, taču viņa potenciāls liecināja, ka komandā aug jauns čempions. Tāpēc arī Greiems Hils pats uzņēmās Tonija Braiza sportisko audzināšanu, diemžēl tā nebija ilga sadarbība, jo pēc sacīkstēm Pola Rikāra trasē Francijā, lidmašīna biezas miglas apstākļos nogāzās Ziemeļu Londonas apkaimē.

Greiems Hils bija izpelnījies augstus valsts apbalvojumus un vienmēr pārstāvēja britu autosacīkšu garu jebkurās sacīkstēs. Vīrs bija apsēsts ar ātruma sacīkstēm, jo savu karjeru sāka kā airētājs. Ātrums nebūt nav tāds, kā motosportā, taču tieši airēšana viņam šķita labākais karjeras sākums. Airēšana ir fiziski grūts sporta veids un tas izstrādā tādas īpašības, kā pacietība pēc panākumiem.

Greiema Hila ģimenē viņš nav vienīgais autosacīkšu braucējs. Greiema Hila dēls Deimons arī kļuva par F1 braucēju un triumfēja sacīkstēs 1996. gadā. Deimons Hils bija viens no sīvākajiem Mihaela Šūmahera konkurentiem 90. gadu vidū, kad F1 sacīkstes tāpat bija emociju un cīņas spara pārpilnas. Vēlāk arī Deimona Hila dēls un Greiema mazdēls Džošuā Hils arī kļuva par autosportistu, vienīgi atšķirībā no vectēva un tēva, Džošuā jau ir nolēmis karjeru beigt, lai gan vēl droši varēja startēt gadus piecpadsmit.

Interesanta ir visas ģimenes pievēršanās autosportam. Skaidrs, ka jaunus vīriešus aizrauj ātrums un sacīkstes, bet Greiems Hils tomēr ir īsts šīs aizraušanās pamatlicējs. Viņa dzīvesstāsts bija pilnībā pakārtots sacīkstēm. Pat tad, kad autosportists precējās ar savu izredzēto, par kāzām samaksāja līgava. Greiems bija visu naudu ieguldījis sportā, un tas vēlāk nesa viņam augļus.

Šādā ģimenē uzaudzināts dēls arī loģiski vēlējās būt autosportists. Kā tēvs, tā dēls abi sākumā aizrāvās ar motocikliem. Taču motosportā viņu panākumi bija niecīgi un tikai pārsēšanās pie četru riteņu sporta mašīnas pavēra viņiem iespējas sasniegt pasaules augstākos panākumu pakāpienus.
Greiems Hils bija vīrs, kurš iesāka plašo britu sportistu invāziju prestižajās amerikāņu Indianapolisas sacīkstēs 60. gados, viņš ir arī vīrs, kurš pievērsa uzmanību britu autosportam. Pēc viņa nāves, Silverstonā, kur atrodas tāda paša nosaukuma trase, Greiema Hila vārdā tika nosaukta iela. Bet Greiema dēls Deimons Hils, palīdzēja Silverstonas trasei saņemt līgumu par sacīkšu rīkošanu uz 17 gadiem. Tieši vienošanās ar F1 palīdzēja šai britu pilsētiņai iegūt līdzekļus attīstībai. Trase tika pārveidota un arī šobrīd tajā notiek sacīkstes. Tik liela ietekme uz vienu sporta veidu bija un ir Hilu ģimenei.