Raidījumā Dialogi saruna ar akustiskās un digitālās vijoles virtuozu, Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra pirmo vijoļu koncertmeistaru Raimondu Ozolu. Bez darba simfoniskajā orķestrī viņš jau ilgus gadus uzstājas arī ar solokoncertiem un kopā ar citiem mūziķiem ieraksta kompaktdiskus ar klasiskās, populārās un rokmūzikas aranžējumiem.

Raimonda Ozola vijoles spēle ir atšķirīga, iejūtīga un precīza. Ir sasniegts tik augsts profesionālisms, ka mūziķis var atļauties dažreiz būt asprātīgs un ironisks.

Raidījumā dzirdēsit Raimonda Ozola atskaņotos skaņdarbus un sarunu par ceļu uz mūziķa karjeru, izglītību, par spēju apvienot dažādus mūzikas žanrus un stilus, par akustiskās un digitālās vijoles spēles atšķirībām, skaņas kvalitāti, par koncertiem Latvijā un citur pasaulē, par attieksmi pret darbu.

Raimonds Ozols Latvijas Mūzikas akadēmijā ieguvis maģistra grādu vijoles specialitātē.

Savu profesionālo darbību Raimonds Ozols sāka  Latvijas Nacionālās operas orķestrī, bet kopš 1992. gada strādā Latvijas Nacionālajā simfoniskajā orķestrī, kur jau ilgus gadus ir pirmo vijoļu grupas koncertmeistars. Paralēli darbam LNSO kā vieskoncertmeistars spēlējis Igaunijas Nacionālajā un Bavārijas Radio orķestrī, vadījis meistarklases Mahidolas Mūzikas Universitātē Bangkokā.

Ar Latvijas Nacionālo simfonisko orķestri un saviem solokoncertiem ir uzstājies Minhenē, Berlīnē, Cīrihē, Madridē, Maskavā, Osakā, Hirosimā, Šanhajā u.c.

Raimonds Ozols ir muzicējis kopā  ar tādiem izciliem pasaules klases mūziķiem kā M. Jansons, A. Nelsons, I. Galante, M. Rostropovičs, M. Maiskis, A. Bočelli, M. Rebeka, R. Pauls u.c.

Izdoti vairāki Raimonda Ozola kompaktdiski ar klasiskās, populārās, filmu un rokmūzikas aranžējumiem: ,,Starp debesīm un zemi” (2001), „Ienāc manā pasaulē” (2004), „Vīzijas” ( 2014), „Svētkiem vijoties” (2015).