2018. gada pavasarī mēs – Latvijas Radio Ziņu dienests – nolēmām, ka šis varētu būt īstais laiks fiksēt, kāda ir šī brīža Latvija, ar to domājot, parādīt, kādi mēs tagad esam, lai tas paliek arī nākotnei. Parādīt sev, kādi mēs esam un parādīt tiem nākotnes cilvēkiem, kuri pēc 100 gadiem atvērs interneta arhīvu, viņi varēs redzēt, par ko šie cilvēki runāja, domāja, kādi viņi bija. Statistiskie tautieši – 100 unikāli stāsti par "cilvēku parasto"

4. sērija. Stāsta Jānis Čepulis, Anita Vaivade, Ruta Āboliņa, Janeks Taškāns, Sandris Laizāns, Ilze Zālīte, Imants Armalovičs, Jānis Vasarietis, Tatjana Liepiņa-atvare un Rasma Heniņa.

Cik laimīgi jūs esat? Un kā jums pietrūkst, lai teiktu – ļoti? Arī uz šiem jautājumiem atbildēja statistiskie tautieši. Statstiskais tautietis ir laimīgs, tas ir skaidrs – tā vismaz viņi mums teica. No tiem, kas atbildēja, gandrīz puse saka, ka ir laimīgi un vēl trešdaļa – ka ir ļoti laimīgi. 14 no simts teica, ka ir kaut kur pa vidu, pie tiem pieskaitījām arī tos, kuri teica, ka nevar atbildēt uz šo jautājumu. Tikai viens atzina, ka ir nelaimīgs.