Raidījuma skanēšanas laikā variet sazināties, zvanot uz tālruņa numuriem 67222888, 67225599, kā arī aicinām sūtīt Whatsapp ziņas uz numuru 25660440.


No 1.jūlija notāru pakalpojumi ir pieejami arī attālināti ar video konsultāciju palīdzību. Lai sastaptos ar notāru video konsultācijā ir nepieciešama klusa, gaiša telpa, pase vai ID karte, dators, pagaidām video tikšanās nav pieejama mobilajā aplikācijā, kamera, kā arī elektroniskais paraksts. Arī kvalitatīvs interneta pieslēgums.

Latvijas Zvērinātu notāru padomes rīkotājdirektore Vija Piziča iesaka vispirms sazināties pa tālruni, lai visas nianses būtu sakārtotas, lai video konsultācija noritētu kvalitatīvi.

Cilvēki, kas dzīvo ārpus Latvijas, jau pirmajā nedēļās vēlējās šo pakalpojumu jau izmantot.

Ieraksts, kas veikts video konsultācijas laikā, tiks glabāts desmit gadus.

Šādu konsultāciju laikā varēs nokārtot, piemēram, pilnvaras, bet - kad, kāpēc un kādas pilnvaras cilvēkiem nepieciešamas, raidījumā Kā labāk dzīvot skaidro Vija Piziča un zvērināts notārs, Latvijas Zvērinātu notāru padomes priekšsēdētājs Jānis Skrastiņš.

Pilnvara ir nepieciešama gadījumos, kad manis nav klāt un esmu otram palūdzis kaut ko izdarīt, norāda Vija Piziča. Piemēram, pilnvara pārvaldīt īpašumu, pirkt un pārdot to, bērna intereses pārstāvēt.