Pacientu biedrība „ParSirdi.lv” sadarbībā ar Latvijas Kardiologu biedrību, Latvijas Hipertensijas un Aterosklerozes biedrību un Latvijas Farmaceitu biedrību sākusi jaunu projektu „Augsts holesterīns un augsts asinsspiediens - bīstams pāris”. Vairāk par projektu un par to, cik bīstama ir šāda kombinācija, saruna raidījumā Kā labāk dzīvot.

Projekta ietvaros sadarbībā ar farmaceitiem plānotas divas akcijas – februārī tiks pievērsta īpaša uzmanība paaugstināta holesterīna riskiem, savukārt maijā – paaugstināta asinsspiediena riskiem. Februārī vairāk nekā 500 aptiekās visā Latvijā būs iespēja saņemt bezmaksas izglītojošos materiālus par augsta holesterīna riskiem, kā arī saņemt farmaceitu ieteikumus profilaktiskiem pasākumiem un ārstēšanai. Plašāka informācija par akciju, kā arī sirds asinsvadu saslimšanām pieejama mājaslapā parsirdi.lv.

Par "bīstamo pārīti" stāsta, kā arī ar akcijas norisi iepazīstina kardiologs, profesors Andrejs Ērglis, farmaceite, Rīgas Stradiņa Universitātes pasniedzēja Inga Urtāne un pacientu biedrības “Par sirdi.lv” vadītāja Inese Mauriņa.