Raidījuma skanēšanas laikā varat sazināties, zvanot uz tālruņa numuriem 67222888, 67225599, kā arī aicinām sūtīt Whatsapp ziņas uz numuru 25660440.


Šodien raidījums Krustpunktā viss būs veltīts azartspēlēm. Diskusijā iesaistīsies politiķi. Jaunā Konservatīvā partija ir regulāri paudusi viedokli, ka morālu apsvērumu dēļ šo biznesu vajadzētu krietni ierobežot. Savukārt Attīstībai/Par nav slēpusi skepsi par iespējām to kontrolēt un rezultātu, kāds tiktu panākts. Taču aspekti ir vairāki. Daudzi tagad spēlē arī internetā, un tur nodrošināt legālo biznesu ir krietni sarežģīti. Kas varētu tālāk notikt ar šo jomu un kādai rīcībai politiķi ir gatavi?

Raidījumā piedalās Jaunās Konservatīvās partijas pārstāvis, kurš Saeimā vada Juridisko komisiju, Juris Jurašs. Attīstībai/Par pārstāvēs tās vadītājs Daniels Pavļuts, viņš Saeimā darbojas Tautsaimniecības komisijā. Tautsaimniecības komisiju vada bijušais ekonomikas ministrs no KPV.lv Ralfs Nemiro, bet pašreizējo opozīciju pārstāvēs Nacionālās drošības komisijas priekšsēdētājs no Zaļo un zemnieku savienības, ekspremjers Māris Kučinskis.