Raidījuma skanēšanas laikā varat sazināties, zvanot uz tālruņa numuriem 67222888, 67225599, kā arī aicinām sūtīt Whatsapp ziņas uz numuru 25660440.


Par skolu tīkla sakārtošanu runājam jau daudzus gadus, īpaši tad, kad skolotāji atgādina par savām algām. 2017.gadā pēc Izglītības ministrijas pasūtījuma tapa optimālā skolu tīkla karte, kaut kas no tā ir realizēts, bet ne līdz galam un kopš tā laika situācija arī ir mainījusies. Vienlaikus katrā diskusijā par pedagogu algu palielināšanu tiek piesaukta skolu tīkla optimizācija. Kas ar to notiek šobrīd un vai pienāks brīdis, kad varēs teikt, ka skolu tīkls ir ideāls un nekas nekavē pieņemt skaidru pedagogu algu pieauguma grafiku?

Krustpunktā diskutē Izglītības un zinātnes ministrijas parlamentārais sekretārs Kārlis Strautiņš, Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas priekšsēdētāja Agita Zariņa-Stūre, Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības vadītāja Inga Vanaga un Latvijas pašvaldību savienības padomniece izglītības, bērnu, jaunatnes un ģimenes jautājumos Ināra Dundure.