Krustpunktā - raidījums ciklā „Mediju anatomija”, ko veidojam kopā ar Rīgas Stradiņa universitātes profesori Andu Rožukalni.

Šoreiz saruna par mediju ētiku un to uzraugošo institūciju. Kultūras ministrija izstrādātajā ziņojumā par mediju ētikas ombudu tika piedāvāti trīs varianti, kā nodrošināma mediju ētikas uzraudzība. Viena paredzēja veidot Saeimas apstiprinātu mediju tiesībsargu, bet divi citi paredzēja šos jautājumus atstāt vai nu nozares izvēlēta ombuda vai nozares veidotas ētikas padomes pārziņā.  Šobrīd izvēle ir kritusi uz mediju ētikas padomi. Raidījumā analizējam šīs izvēles plusus un mīnusus, skaidrojam ētikas padomes funkcijas un galu galā ieguvumus sabiedrībai un nozarei pašai.

Studijā: Latvijas Žurnālistu asociācijas projekta vadītāja Sigita Roķe, Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes vadītāja Dace Ķezbere, Latvijas Radio valdes padomniece Baiba Pētersone, Latvijas Preses izdevēju asociācijas izpilddirektors Guntars Līcis un Kultūras ministrijas Mediju politikas nodaļas vadītāja Aiga Grišāne.