Savu ceļu ārpus Līvāniem sākusi ceļojošā izstāde „Stikla sajūta”. Liepājas muzejā atklāta stikla mākslas darbu izstāde, kas veidota sadarbībā ar Līvānu stikla un amatniecības centru. Izstādē apskatāmi projekta „Stikla sajūta” laikā tapušies autordarbi, kurus veidojuši desmit dažādu paaudžu ievērojamākie Baltijas stikla mākslinieki. Viens no autoriem, Herberts Erbs, dzīvo un strādā Liepājā, taču projekta laikā devās uz Līvāniem, lai radītu jaunus darbus.

Liepājas muzeja direktore Dace Kārkla pauž gandarījumu, ka izdevies pirmo reizi Liepājā izstādīt stikla darbus, kas atvesti no Līvāniem. Katram tās ir savas sajūtas par Līvānu stikla fabrikas radītājiem traukiem, arī Liepājā agrāk bijis šāds veikals, atceras muzeja vadītāja.

Izstāde Liepājā apliecina cieņu pret kultūras mantojumu, ko turpina saglabāt un kopt Līvānos, saka muzeja direktore Dace Kārkla. Tagad Līvānos radītie darbi apskatāmi Kurzemē, Liepājas muzejā. Gandarījumu par šo iespēju - ceļot mākslinieku darbiem pauž Līvānu stikla un amatniecības centra vadītāja Ilze Griezāne.