Bērniņa ienākšana pasaulē vecāku dzīvi piebremzē un liek uz lietām skatīties citādāk. Par to pēdējos mēnešus daudz domājusi Latvijas Televīzijas žurnāliste Eva Johansone. Viņas dienasgrāmata pie viena ir arī rokasgrāmata jaunajiem vecākiem.

Šovakar daudzi no mums atzīmē īpašu dienu - Jēzus nākšanu pasaulē. Arī Latvijas dienasgrāmata šoreiz cieši saistīta ar mazuļa nākšanu pasaulē. Oktobrī Latvijas Televīzijas žurnālistes Evas Johansones ģimenē ienāca Orests, kas katru dienu padarījis citādāku - rāmāku, klusāku un mīlestības pilnāku. Arī tādu, ko vērts piefiksēt ne tikai ar fotogrāfijām un video, bet arī pierakstot dienasgrāmatā.

“Tad, kad es biju tīņu gados, tad gan es rakstīju katru dienu. Ir interesanti tagad to pārlasīt. Tad ļoti ilgi nerakstīju un sāku atkal ar bērniņa gaidīšanu un nākšanu pasaulē. Vairāki cilvēki teica, ka tas ir īpašs laiks, viss ātri aizmirstas un novēlēja pierakstīt labākās domas un pārdomas, kas saistās ar bērniņu,” stāsta Eva Johansone. “Jāatzīst, ka, jau palasot grūtniecības laika ierakstus, liekas - o, to es būtu aizmirsusi! Tas ir ļoti vērtīgi.”

Domas viņa fiksējusi viedtālruni, tā vieglāk, nekā kladītē.