Raidījumā Piespēle atskatāmies uz Latvijas Gada balvas sportā pasniegšanas ceremoniju, kas notika 21. decembra vakarā. Vēl saruna par Ziemassvētkos iesāktajām sportiskajām tradīcijām Jūrmalas sporta skolā, bet par jaunumiem dopinga jautājumos informēs Eiropas padomes pārstāve Liene Kozlovska.

Latvijas gada balvas sportā ceremonijā sumināti gada laureāti. Balvas pasniegšanas ceremonija allaž bijis kā atskaites punkts gada griezumā. Par labākajiem sportistiem atzīti Kristaps Porziņģis un Aļona Ostapenko, kuri pasākuma dalībniekus uzrunāja ar video sveicien palīdzību. Bet par populārāko līdzjutēju balsojumā atzīts motosportists Pauls Jonass, kuru arī uzklausām raidījumā.

Ilggadējā Latvijas antidopinga komisijas vadītāja Liene Kozlovska jau vairākus gadus strādā Strasbūrā, tomēr gada lielākā aktualitāte – krievu sportistu diskvalifikācijas jautājums vienaldzīgu nav atstājis ne pašu Lieni nedz Eiropas Padomi, kurā viņa strādā. Kādus secinājumus izdarījusi Pasaules antidopinga aģentūra pēc skandāla Sočos, kur Liene Kozlovska pati strādāja un ņēma sportistiem proves.

Piespēlējam arī Ziemassvētku tematam, jo brīnišķīgajos svētkos iesāktais reizēm kļūst par labu tradīciju ilgtermiņā. Viesojamies Jūrmalā Pumpuru vidusskolā uz tradicionālo Ziemassvētku handbola turnīru; uzklausām arī skolēnus, kuri guvuši ļoti spēcīgu motivāciju pēc tikšanās ar BK Jūrmala puišiem, kas solījuši Ziemassvētku brīnumu – gan sporta skolas,