Raidījumā Piespēle saruna gan par pasaules sporta karali futbolu, gan citu aristokrātiskām saitēm vītu sporta veidu - airēšanu.

Airētāja Laine Rumpe 10.oktobrī Minhenē izcīnīja bronzas medaļu Eiropas junioru čempionātā. Startējot sieviešu vieninieku sacensībās, Rumpe A finālā 2000 metru airējumā finišēja pēc astoņām minūtēm un 20,79 sekundēm. Augustā Rumpe izcīnīja augsto ceturto vietu pasaules junioru čempionātā.

"Jau kopš pirmajiem treniņiem Laine izrādīja savu sajūsmu par airēšanu. Tieši Laines mīlestība pret šo sporta veidu un aizvadītie trīs gadi Murjāņu Sporta Ģimnāzijā ir rezultējušies šīs veiksmīgās sezonas panākumā, kas noslēgumā vainagojusies ar bronzas medaļas Lainei uz kakla. Sportiste ir ļoti mērķtiecīgi un ar lielu atbildības sajūtu gājusi uz rezultātu un esmu ļoti gandarīta un priecājos kopā ar sportisti," Latvijas Airēšanas federācija citē sportistes treneres Ilzes Krūzes teikto.

Federācijas prezidents Henrijs Bukavs raidījumam Piespēle atzina, ka šis ir ļoti nozīmīgs un ilgi gaidīts panākums.

Raidījuma otrajā daļā sazināmies ar Ukrainas pilsētu Oleksandriju, kur atrodas Latvijas futbola izlases centra aizsargs Kaspars Dubra. Pārrunājam Latvijas izlases pēdējā laika snieguma pozitīvo vektoru Pasaules kausa kvalifikācijas ciklā. Pēdējās divas spēles notika Daugavas stadiona, tajās Latvijas vispirms ar 0:1 cienīgi piekāpās ļoti spēcīgajai Nīderlandei, bet vēlāk ar 1:2 mača pēdējās minūtēs zaudēja Turcijai. Ar Kasparu runājam par pēdējā laika pozitīvajām vēsmām izlasē, kas tās veicinājis.