1986. gada 13. jūnijā piedzima māsas Mērija Keita un Ešlija Olsenas, pasaulē populārākās dvīnes. Pasaule viņas iepazina kā burvīgas mazulītes, kuras izaugušas teju puspasaules priekšā.
 
Pasaulē populārāks dvīņu māsas Mērija Keita un Ešlija Olsenas pie pirmās lomas tika jau deviņu mēnešu vecumā, kad viņas uz maiņām filmējās vienā lomā- tā bija Mišela situāciju komēdijā „Pilna māja”. Sakot, ka meitenes izaugušas skatītāju priekšā netiek melots, jo neticami veiksmīgajā seriālā abas māsas spēlēja līdz pat 1995.gadam.

Vēlāk abas piedalījās seriāla “ Kā divas ūdenslāses” filmēšanā, turklāt te abas filmējās vienlaikus, jo katrai bija sava loma. Paralēli seriālam abas piedalījušās virknē apšaubāmas kvalitātes televīzijas filmu, pašu producētu video un citos daudzsēriju projektos, par kuriem kritiķi gan teica, ka neviens no tiem nav uzskatāms par “obligāti jāredz” gabaliem, ja vien neesat īsts un līdz kaulam Olsenu fans.

Viņu mērķauditorija ilgu laiku bija bērni un pusaudži, un viņiem ne vienmēr un ne visā ir augstas mākslinieciskās prasības. Tieši šī iemesla dēļ abas māsas kļuva par īstiem mazgadīgu meiteņu elkiem. Deviņdesmitajos gados māsas Olsenas bija slavenākās dvīnes ASV.

Pamazām māsām pieaugot, talanta trūkumu vairs nevarēja nosmaskēt aiz bērnišķīgas neveiklības, to saprata arī pašas Olsenas un nopietnai aktrišu karjerai tika atmests ar roku. Kad dvīnes sasniedza 18 gadu vecumu, viņas pārstāja piedalīties filmēšanās. Pēdējā lielā filma, kurā abas piedalījās bija „Ņujorkas mirkļi” (New York Minute).

2009. gada intervijā Ešlija Olsena uz jautājumu – kādēļ viņa vairs nefilmējas – atbildēja: 18 gadu vecumā es izlēmu, ka vairs ar to nevēlos nodarboties. Es vienkārši vēlējos izpētīt citas lietas.

Kādā citā intervijā Mērijas Keita sacījusi: „Es skatos uz savām bērnības fotogrāfijām un es nespēju ar tām iekšēji sajust saikni. Es nekad nevienam nenovēlētu tādu bērnību, kāda tā bija man. Mēs bijām kā mazi izklaides mērkaķi.”

Taču tas netraucējis meitenēm pelnīt naudu, jo šovbiznesā iespējams viss. Kāds seriāls „Pilna māja” vēl bija slavas virsotnē, 1993.gadā tika nodibināta kompānija „Dualstar”, kas rūpējās par to lai dvīnes popularizētu, viņu vārds parādījās grāmatās un videospēlēs, kas ļāva pelnīt smuku naudu. Ne par velti 2007.gadā žurnāls „Forbes” viņas ierindoja izklaides biznesa turīgāko sieviešu topa 11.vietā ar aptuveni 300 miljonu ASV dolāru vērtiem īpašumiem.
Vēlāk māsas Olsenas izmēģināja spēkus modes industrijā. Kopš laika, kad abas aizgājušas no kino industrijas, viņas praktiski nesniedz intervijas un savu dzīvi tur noslēpumā.

Ir zināms vien tas, ka māsas nav nešķiramas un dzīvo katra savu dzīvi. 2015.gadā Mērija Keita slepenā ceremonijā mija gredzenus ar baņķieri Olivjē Sarkozī, kurš bijušā Francijas prezidenta Nikolā Sarkozī pusbrālis.  Par laulībām gan viņa atzinās tikai divus gadus vēlāk.

Daudzi fani internetā spekulē sakot, ka abu dvīņu izskats ir tik ļoti izmainījies, jo viņas veikušas plastiskās operācijas. Šo apgalvojumu atspēkojis slavens plastiskais ķirurgs no Maiami pilsētas, sakot, ka izmaiņas abu dvīņu izskatā ir tieši dēļ smēķēšanas.

Baumo, ka meitenēm ir saistība ar narkotikām, taču, saredzot šādas baumas un informāciju, Ešlija reiz iesūdzēja tiesā kādu mediju. Abas meitenes ir nodrošinājušās ar juristiem un advokātiem, lai publiskajā un privātajā telpā katrs saņemtu pēc nopelniem.

Naudas ziņā abas dvīnes ir sasniegušas augstu līmeni. Starp citu abas dvīņu māsas, ja ne popularitātē, tad talantā un panākumos kino industrijā, pārspējusi abu jaunākā māsa Elizabete.

Olsenu vērtība jau pārsniedz 1 biljonu dolāru. Lielu peļņu abas guvušas no radītajiem modes zīmoliem, kā arī ieņēmumiem, kurus (vēljoprojām) sniedz seriāls ‘Pilna māja’.