1981. gada 29. novembrī, iekrītot jūrā no jahtas, noslīkst amerikāņu aktrise Natālija Vuda, kas pazīstama ar Marijas lomu filmā "Vestsaidas stāsts". Un kā jau daudzām dīvām, arī viņas dzīves stāsts pilns ar drāmām, sarežģītiem pavērsieniem, bet dzīve noslēdzas ar traģisku un noslēpumainu notikumu.


Natālija Vuda piedzima 1938. gadā Kalifornijā, jau četru gadu vecumā Natālija filmējās savā pirmajā filmā "Happy Land" (Laimīgā zeme). Meitene ar piemīlīgo skatienu un tumšām matu cirtām, drīz vien iekaroja režisoru sirdis un parādījās arī citās filmās.

Kā jau tas ierasts, nereti aktrisei, īpaši jau bērnībā nācās filmēties projektos, par kuriem viņa absolūti nebija sajūsmā, tomēr gan līguma nosacījumi, gan mammas iegribas piespieda meiteni filmēties apšaubāmas kvalitātes filmās, līdz 60.gados viņa tika pie iespējas nospēlēt daudzas no savām vislabākajām lomām, piemēram, filmā "Vestsaidas stāsts”.

Karjeras pēdējos gadus aktrisei nācās  lavierēt starp izcilām un samērā traģiskām atsauksmēm par savu tēlojumu. Kā pati Natālija Vuda atzinusi, viņai pašai nav bijusi nojausma, kas viņa ir, nācies vien būt tādai, kādu vēlējušies redzēt citi. 

Dzīves laikā viņa trīs reizes nominēta "Oskaram" un astoņas reizes – "Zelta globusam", trīs reizes arī iegūstot augsto apbalvojumu.

Tomēr izdzīvot filmu cienīgus momentus Natālija pamanījās ne vien filmēšanas laukumā, bet arī ārpus tā. Natālijas attiecības – kā publiskās, tā arī slepenās – sabiedrība apsprieda uz nebēdu. Viņa esot satikusies ar aktieri Denisu Hoperu, viesnīcu ķēdes mantinieku Nikiju Hiltonu, kā arī pat leģendāro Elvisu Presliju.

18 gadu vecumā Natālija apprecējās ar astoņus gadus vecāko aktieri Robertu Vāgneru. Pāris nokļuva mediju uzmanības centrā. Diemžēl šī savienība ilgi nepastāvēja un pēc pieciem gadiem pāris pašķīrās.

Trīs gadus vēlāk viņa apprecēja filmu producentu Ričardu Gregsonu. Nākamajā gadā piedzima meita Nataša. Bet šī laulība drīz vien tika šķirta, jo Natālija pieķēra Ričardu sānsolī.

Un tad Natālija vēlreiz mija gredzenus ar savu pirmo vīru Robertu, pasaulē nāca meita Kortnija. Šajā laikā Natālijas prioritāte bija ģimene, noliekot karjeru otrajā plānā. Tas bijis laiks, kad aktrises vārdiem runājot, kad dzīve ritējusi gluži kā atpakaļgaitā. Viņa strādāja, kad citas meitenes gāja uz skolu, bet tad, kad sievietes bija sasniegušas tādu vecumu, kad vēlējās veidot karjeru, aktrise palika mājās.

Tomēr aktrises dzīve bija sarežģīta, attiecību līkloči, spiediens no mātes un nepārtrauktā mediju uzmanība noveda pie alkohola un medikamentiem. Tas viss, lai nomierinātu nervus.

Bet, nu pa mīklaino nāvi. 1981. gada novembrī Natālija kopā ar savu vīru Robertu devās izbraucienā ar kuģīti. Kopā ar viņiem bija arī aktieris Kristofers Volkens, kurš kopā ar Natāliju strādājis pie filmas "Brainstorm". 29. novembra naktī visi trīs aktieri baudīja alkoholiskos dzērienus. Uz klāja izcēlies incidents. Roberts dusmās sašķaidījis pudeli, jo uzskatījis, ka Natālijai ar Kristoferu ir pārāk tuvas attiecības. Samērā ilgi abi kungi augstos toņos risinājuši savas domstarpības. Pēc karstā strīda no Natālijas nav bijušas ne miņas...

No rīta Natālijas ķermeni atrada ūdenī blakus mazajai glābšanas laivai. Viņas nāvi atzina par negadījumu, uzskatot, ka Natālija iekrita ūdenī, cenšoties piestiprināt glābšanas laivu, lai tā neatsistos pret kuģa karkasu. Tiesa, daudzi šo versiju uzskatīja par aplamu, uzsverot, ka Natālija visu mūžu dzīvojusi bailēm no ūdens un šāda rīcība nebūtu bijusi viņai raksturīga.