1914. gada 5. janvārī pasaulē nācis amerikāņu aktieris Džordžs Rīvss, viņš bija pirmais, kurš atveidojis Supermenu.

Džordžs Rīvss piedzima 1914. gada 5. janvārī Amerikā, Aiovas štatā un viņa īstais vārds bija Džordžs Kīfers Brūers, jo viņa vecāki Donalda Karls Brūers un mamma Helēna bija apprecējušies vien piecus mēnešus pirms dēla nākšanas pasaulē. Bet laulība nebija ilga, drīz pēc Džordža piedzimšanas abi izšķīrās un Rīvss ar mammu pārcēlās no Aiovas uz Kentuki štatu, kur abi patvērās pie radiniekiem, bet pēc tam nokļuva savās mājās Pasadenā, Kalifornijā. Taisnības labad gan jāteic, ka topošo aktieri izaudzināja patēvs, kurš apprecoties ar viņa māti, zēnu adoptēja, dodot viņam savu uzvārdu Bessolo.

Vidusskolas gados Džordžs esot aizrāvies ar aktiermeistarību, dziedājis, bet pēc vidusskolas iestājies Pasadenas koledžā, kur turpinājis izglītoties muzikāli, mācījies spēlēt ģitāru, dziedājis korī un arī aktiermeistarības prasmes turpinājis spodrināt, uzstājoties skolas ludziņās. Un diezgan likumsakarīgi, ka 1935. gadā, kad viņam bija 21 gads, pievienojās vienam no Amerikas prestižākajiem teātriem, kas tolaik atradās tieši Pasadenā. Tur četru gadu laikā piedalījies desmitiem iestudējumu. Veiksme jaunajam aktierim uzsmaidīja tad, kad viņu pamanīja Holivudas producenta Deivida O’Selznika pārstāvji un uzrunāja viņu Stjuarta Tarletona lomai leģendārajā filmā „Vējiem līdzi”, kur viņam bija iespēja filmēties kopā ar Vivjenu Lī un Klārku Geiblu. Šī debija rezultējās ar līgumu, ko viņš noslēdza ar filmu studiju „Warner Bros”, un tieši tur viņš pieņēma skatuves vārdu Rīvss. Pēc „Vējiem līdzi” sekoja lielākas un mazākas veiksmīgākas un ne tik ļoti lomas gan kino, gan Brodvejā.

Otrā pasaules kara laikā Rīvss pievienojās Amerikas gaisa karaspēka teātra trupai, kur diezgan veiksmīgi sevi parādīja kā aktieris, bet, karam beidzoties, atgriezās Kalifornijā, kur spēlēja mazas un necilas lomas ne pārāk veiksmīgās filmās. Sapratis, ka kino pasaulē veiksme neuzsmaida, viņš sāka skatīties televīzijas virzienā un 1951. gadā, tiesa diezgan negribīgi, pieņēma piedāvājumu titullomai seriālā „Supermena piedzīvojumi”. Filmas pirmizrāde guva skatītāju novērtējumu un arī kritiķi bija tai vēlīgi. Rīvss ātri vien kļuva par pirmā mēroga zvaigzni.

Džordžs Rīvss bija pirmais aktieris, kurš atveidoja Supermenu. Šī loma viņu cēla un gremdēja vienlaikus – tā ļāva Rīvsam kļūt par skatītāju un, jo īpaši gados jaunu skatītāju, iemīlētu varoni visā pasaulē. Ikviens viņu mīlēja kā Supermenu. Izņemot viņu pašu, kurš ar lomu nelepojās. Tas, iespējams, tāpēc, ka seriāls bija ļoti lēts. Katras epizodes izmaksas bija aptuveni 15 000 dolāru un aktieri saņēma 200 dolārus par sēriju. Producenti pat nevarēja atļauties krāsainu Supermena tērpu, tāpēc tas bija pelēks un brūns, lai labāk izskatītos melnbaltajos TV kadros. Rīvss to nosauca par mērkaķa ietērpu.

Seriāla sponsori bija brokastu pārslu ražotāji, tāpēc aktieriem bija jāpiedalās visai muļķīgās brokastu pārslu reklāmās. Tomēr galvenais iemesls, kāpēc Rīvss ienīda savu lomu, kura viņam atnesa slavu, bija tas, ka tā, pēc viņa domām, bija iznīcinājusi viņa karjeru. Galu galā, vēl pirms Supermena lomas, viņš bija piedalījies filmā „Vējiem līdzi”. Bet pēc Supermena Klārka Kenta atveidošanas viņam vairs nepiedāvāja lomas.

Vēlāk gan  Rīvss tomēr ieguva lomu filmā „No šejienes līdz bezgalībai” („From Here to Eternity”) un tā bija 1954. gada Oskara balvas ieguvēja. Filmas skatītāji esot smējušies un izteikuši izsmejošas frāzes, piemēram, „o, redz, kur Supermens!” ikreiz, kad Rīvss parādījās uz ekrāna. Šī iemesla dēļ, producenti izgrieza daudzas viņa ainas. Rezultātā tā kļuva par Džordža Rīvsa pēdējo kino lomu.

Seriālu „Supermens” pārtrauca filmēt 1957. gadā un līdz ar seriāla beigšanos aktieri piemeklēja arī virkne neveiksmju mīlas laukā, rezultātā viņu 1959. gada jūnijā viņu atrada savā Beverlihīlzas mājas guļamistabā ar cauršautu galvu. Oficiāli to izsludināja kā pašnāvību, tomēr ātri vien izplatījās baumas, ka tā bijusi slepkavība, tomēr vainīgos neatrada un tā joprojām pirmā supermena atveidotāja nāve ir noslēpumā tīta.